Sayfa 659/1004 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. iktidarı da muhalefetide bizim içimizden çıkan insanlar

siyaset hayatın gerçeği

Halil REÇBER'in bir kitabı var şahsen tanıyorum, çok temiz bir çocuktu görüşüyorken
    kitabının adı
    ''Ekonomi ve siyasetin nabzı BORSA'' diye.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    iktidarı da muhalefetide bizim içimizden çıkan insanlar

siyaset hayatın gerçeği

Halil REÇBER'in bir kitabı var şahsen tanıyorum, çok temiz bir çocuktu görüşüyorken
    kitabının adı
    ''Ekonomi ve siyasetin nabzı BORSA'' diye.
    İleride anlayacağınızı umuyorum, ama şimdi değil, sonra...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

3. Devlet denen şey bir toplumun organize olarak belli kurallarla yönetilmesi
    devletsiz olmaz, devletsiz olmayınca siyasetsizde olmaz, devleti idare edenler siyasetçiler
    kırsal kesimde yaşayıp tarımdan geçiminizi sağlasanız eh işte hayatta kalırsınız güçlü iseniz
    metropollerde sular bir kaç gün akmasın tuvalet ihtiyacını gideremezsin.

4.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    durdo'nun ve peng'nın yaptığı şeyin adı ne? durdo yapınca 5 liralardan gitti ki yapmasaydı öz sermaye eksiye geçecekti
    peng'a ise yakın geçmişte yaptı sorum ciddi itiraz değil.
    Durdo da olay farklı...
    Değerlemeyi o dönem Heidelberg ten aldığı ve dünyada sadece birkaç adet satılan bir makine ( fabrika demek daha doğru) pazarlığı gereği yapıldı.
    Nedeni makina 6 milyon euroydu , o dönem durdo 7 milyon Euro dan işlem görüyordu. ( Garanti leasing değerlemesi 11 milyon Euro olarak kayda geçti )
    Ve Makina pazarını geleceğini bilen Acemyan , satışı yapmak isteyen Heidelberg uzlaştı...
    Ve kesinlikle doğru bir hareketti...
    Yakında bir gelişme daha olacak.
    Saygılar

craps, pawnstar, svilengrad
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

5. Yakın dönemde 3/6 ay içinde Gedza ile ilgili böyle bir gelişme bekliyorum, inşaatı bitirmeleri ne yakın.
    Umarım yanilmam.
    Saygılar

İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

6.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Yakın dönemde 3/6 ay içinde Gedza ile ilgili böyle bir gelişme bekliyorum, inşaatı bitirmeleri ne yakın.
    Umarım yanilmam.
    Saygılar

durdo da ne gelişme olursa olsun beni zerre miktar ilgilendirmiyor benim paramla işlem gördüğü fiyatın 1/4ü etmez, borcunu görmezden gelemem.

gedzada da bir kapasite artışı ciro artışı görmedikçe yada kapasite artırıcı ciddi yatırmlar görmedikçe ilgilenmiyorum.

7. Ben FİRMANIN pay değerine bakarak aaaa şu fiyatı görmüş şuraya kadar düşmüş ucuz diyerek şuursuzca bilinçsizce hisse alanlardan değilim
    bana hesap ekstreni göster de demeyin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Dostum, Durdo makinayı yeni aldı sayılır. Asıl değerlemeye konu olan Fabrika arsasını 120 ay (10 yıl) vade ile finansal kiralama yöntemi ile kiracı olduğu kurumdan satın almış. Dolar Taksitlerini halen ödemeye devam ediyor.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Sayfa 659/1004 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •