Sayfa 760/1004 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,073 - 6,080 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Afyonun neyini begeniyorsun hepsi aksiyon hissesi...bagfs belki ama bir patronu var masallah..
    Benim hayatım aksiyon

Eminis desem yeter

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Biz onunla dostuz arkadaş değil!

Piyasada canım yandıkça söyleşir dertleşir ferahlarım.
    nerde kaldın?????

3.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Benim hayatım aksiyon

Eminis desem yeter

......................................

4.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Afyonun neyini begeniyorsun hepsi aksiyon hissesi...bagfs belki ama bir patronu var masallah..

Bolingerine hastayim

5.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    S300 rus silahi degil mi..yunanistanda var..s400 olunca mi yaptirim oluyor...yaptirim olursa bizde birsey yapariz herhalde..yaptirim ile mevcut iktidar oy kaybetmez kazanir bunu bidon kafa anlayacak turkiyeyi biraktigi gibi saniyor...
    Rex tam ama tam olarak cami avlusunda a haber izleyip sadirvanda abdest alirken konuşan amcalar gibi konuştun.
    Neresinden basliyalim inan ki şu yazdığını açıklamak bile bana komik geliyor şunu yaptığım için kendime gülüyorum.

1. Şu evet s300 Rus silahı evet Yunanistan'da var bunla konunun ne alakası var. S300 Yunan 2007 de almış 2013 de denemiş. konu şu ben diyorum ki caatsa 2017 de yanılmıyorsam imzalandı ee ne yapsınlar 2013 te kullanılan Yunan'a ceza mı kessin ;) komik olmaz mı

2. konu daha komik bizde ABD ye yaptırım yapacağız ha ;) rahip brunson olayına bir bak istersen al papazı ver papazı ne oldu? "Bu ten bu bedende olduk papazı alamazlar" Sen ABD ye ne yaptırımı yapabilirsin.kocaman devasa bir HİC. Belki ışığı kapatıp dil çıkartırız
    3)mevcut iktidar yaptırımlar karşısında oy kaybetmez kazanır demişsin sen daha hiç ekonomik kriz görmemişsin.madem öyleyse vermeseydi papazı madem oy kazanacakti niye verdi ;) yazdıkların hepsi komik Cidden cevap vermek bile saçmaydı ama olsun bu seferlik.

bir SARKY tutturmuşum

duyuyorsun değil mi?
    Son düzenleme : komutan logar; 04-12-2020 saat: 23:55.

6.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    rex tam ama tam olarak cami avlusunda abdest alirken konuşan amcalar gibi konuştun.
    Neresinden basliyalim inan ki şu yazdığını açıklamak bile bana komik geliyor şunu yaptığım için kendime gülüyorum.

1. şu evet s400 rus silahı evet yunanistan'da var bunla konunun ne alakası var. S300 yunan 2007 de almış 2013 de denemiş. Konu şu ben diyorum ki caatsa 2017 de yanılmıyorsam imzalandı ee ne yapsınlar 2013 te kullanılan yunan'a ceza mı kessin ;) komik olmaz mı

2) konu daha komik bizde abd ye yaptırım yapacağız ha ;) rahip bronsen olayına bir bak istersen al papazı ver papazı ne oldu? Sen abd ye ne yaptırımı yapabilirsin.kocaman devasa bir hic.
    3)mevcut iktidar yaptırımlar karşısında oy kaybetmez kazanır demişsin sen daha hiç ekonomik kriz görmemişsin.madem öyleyse vermeseydi papazı madem oy kazanacakti niye verdi ;) yazdıkların hepsi komik cidden cevap vermek bile saçmaydı ama olsun bu seferlik.

Bir sarky tutturmuşum

duyuyorsun değil mi?
    Ben güneysu başkana söz verdim siyaset yazmayacağım!

7.  Alıntı Originally Posted by pik Yazıyı Oku
    neder sizin tüccar mantığı hisse olarak...
    Ben her ne kadar çok sık hisse değiştirsem de, haftalık, aylık hisse önermiyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Rex tam ama tam olarak cami avlusunda a haber izleyip sadirvanda abdest alirken konuşan amcalar gibi konuştun.

1. Şu evet s300 Rus silahı evet Yunanistan'da var bunla konunun ne alakası var. S300 Yunan 2007 de almış 2013 de denemiş. konu şu ben diyorum ki caatsa 2017 de yanılmıyorsam imzalandı ee ne yapsınlar 2013 te kullanılan Yunan'a ceza mı kessin ;) komik olmaz mı

2. konu daha komik bizde ABD ye yaptırım yapacağız ha ;) rahip brunson olayına bir bak istersen al papazı ver papazı ne oldu? "Bu ten bu bedende olduk papazı alamazlar" Sen ABD ye ne yaptırımı yapabilirsin.kocaman devasa bir HİC.
    3)mevcut iktidar yaptırımlar karşısında oy kaybetmez kazanır demişsin sen daha hiç ekonomik kriz görmemişsin.madem öyleyse vermeseydi papazı madem oy kazanacakti niye verdi ;) yazdıkların hepsi komik Cidden cevap vermek bile saçmaydı ama olsun bu seferlik.

bir SARKY tutturmuşum

duyuyorsun değil mi?
    Cami avlusunda abdest alırken konuşan amcalar kadar... Devletinize inan dünyanın heryerin de olan ve artık söz sahibi olan devletinizi gömeceginize inanın ve yurttaş olarak destekleyin (hükümetten bahsetmiyorum) bizzat devletin kendisinden bahsediyorum

Sayfa 760/1004 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •