Sayfa 767/1004 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,129 - 6,136 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

Hayırlı akşamlar...

Bir süredir GEDZA grafiğini güncelleyemedim...

En güncel hâli ile, bir aksilik olmazsa yol haritamız bu şekilde olabilir...

Farklı açılardan farklı hesaplarla aynı sonuç çıkması enteresan ve güzel. Bir çok kesişim var ama en dikkat çekici olanı 30.30 seviyesinde olandır...

Ara duraklar 24.5, 28.0 gibi duruyor...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Benzer ve hemen hemen aynı değerler Dolar bazlı grafikte daha net görülüyor...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3. Emeginize sağlık abi.

4. spk'nın yaptığı yanlışlardan bir tanesi
    eskiden hisselerin aortları baz alınıp işleme başlanırdı, piyasa&spekler kolay kolay aortların altına hisseleri basamazlardı
    örnek
    şu an sarky aort 8.997
    ptsi tavanı orası olmuyor, tabanı da dünkü kapanışın 3.4 kuruş aşağısı olacaktı eski uygulamaya göre.

speklerin ve vur kaçcıların önünü açmaktır yapılan şey.

20 milyon lot işlem yapacaksın 9 lira ortalamayla.
    gelip bi densiz 8.13 a kadar basacak, eski uygulama olsa yürek isterdi onu oraya basmaya.

saçmalık.
    ________________________________________________--
    şunu yeniler bilsin
    pt si
    sarky'nun tabanı 8.10
    tavanı 9.9 olacaktı.
    Son düzenleme : koçari; 05-12-2020 saat: 22:08.

5.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    fazla mütevazılık kibirdendir(büyük değil dar gelmiş olmalı)
    sadece zalime karşı kibirli olmak iyidir.
    Komutan.. dar gelseydi o kelimeyi kullanırdım...Büyük geldi, zamanı yakalayamadım..küçüldüm.
    Kibir mi ? beni tanımamışsın...kibir değil sadece hırs ,ihtiras,kin de yoktur bende...birçok duygu gibi.

craps, pawnstar, svilengrad
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

6.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Komutan.. dar gelseydi o kelimeyi kullanırdım...Büyük geldi, zamanı yakalayamadım..küçüldüm.
    Kibir mi ? beni tanımamışsın...kibir değil sadece hırs ,ihtiras,kin de yoktur bende...birçok duygu gibi.

bi karar ver artık!

tanıyor muyum?
    tanımıyor muyum?

Hani duygularım yoktur diyorsun hemde pek kitap okumamda diyorsun

''iç dünya oyunları '' diye bi kitap var

Yeşim TÜRKÖZ

Bir nefeste okunur.
    ''Büyü dükkanı'' diye bir kitabı da var
    ikiside çok güzel
    gençlerle okumayanlara öneririm.ÖZELLİKLE BÜYÜ DÜKKANI'NI.
    Son düzenleme : koçari; 05-12-2020 saat: 22:21.

7. Anlayamadığın ne biliyormusun? Beni şahsen tanıyan birkaç kişi bilir burada...gerçek hayatta tanıyanların bildiği gibi.
    Senin amacın para kazanmak ve bu topicte birilerine bişey öğretmeye çalışmak ,bilgin dahilinde...
    Benim amacım para kazanmak değil, başarmak sonucu olan şey para kazanmak...
    Birilerine bişey öğretmek değil, başarmanın mantığını anlatmak..
    Ben çok ağladım zamanında tarlada ,merada,arazide... Hani diyorsun ya bizim köyde diye başlayarak...anlatmaya...
    Ben antibiyotik iğnesinin koyuna ,danaya nasıl yapıldığını deri altına değil ete yapıldığını iyi bilirim. Gazdan dolayı midesi şişmiş koyunun,ineğin vs midesini şişleyerek ölmekten kurtarmayı bilirim.. arazide, merada yatmanın ne olduğunu bilirim...
    Ama 3800 metre rakımda dağın tepesinde snowboard ile yanlız olmayı sigara rom yapmayı bildigim gibi, yada denizin ortasında yelkende kıçtan kara bikaç duble içmenin ne olduğunu bildiğim gibi.
    Yada seansta bı tahtanın nasıl yapıldığını bildiğim gibi..
    Ve piyasların ne olacağını bildiğim gibi...
    Ama kötü olan bilmek , bilmemek bazen daha iyi.
    Saygılar

İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

8.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Anlayamadığın ne biliyormusun? Beni şahsen tanıyan birkaç kişi bilir burada...gerçek hayatta tanıyanların bildiği gibi.
    Senin amacın para kazanmak ve bu topicte birilerine bişey öğretmeye çalışmak ,bilgin dahilinde...
    Benim amacım para kazanmak değil, başarmak sonucu olan şey para kazanmak...
    Birilerine bişey öğretmek değil, başarmanın mantığını anlatmak..
    Ben çok ağladım zamanında tarlada ,merada,arazide... Hani diyorsun ya bizim köyde diye başlayarak...anlatmaya...
    Ben antibiyotik iğnesinin koyuna ,danaya nasıl yapıldığını deri altına değil ete yapıldığını iyi bilirim. Gazdan dolayı midesi şişmiş koyunun,ineğin vs midesini şişleyerek ölmekten kurtarmayı bilirim.. arazide, merada yatmanın ne olduğunu bilirim...
    Ama 3800 metre rakımda dağın tepesinde snowboard ile yanlız olmayı sigara rom yapmayı bildigim gibi, yada denizin ortasında yelkende kıçtan kara bikaç duble içmenin ne olduğunu bildiğim gibi.
    Yada seansta bı tahtanın nasıl yapıldığını bildiğim gibi..
    Ve piyasların ne olacağını bildiğim gibi...
    Ama kötü olan bilmek , bilmemek bazen daha iyi.
    Saygılar

Dostum
    Ben demiştim çocukluğumda da gençliğimde ezilmeden büyüdüm, babam senin baban gibi çok paralı biriside değildi
    ama köyümde paralı sayılırdı
    ben köy işlerinde hiç ezilmedim desem abartmış olmam
    babamı bunda hem hayırla yad ediyor hemde kızıyorum.
    öyle senin dediğin şeylerden anlamam. şımarık büyütüldüm biraz.

Sayfa 767/1004 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •