Sayfa 803/1004 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. yanlış anlaşılmasın
    gedzanın gidişine içindekiler kadar seviniyorum
    içinde değilimde onun için yazıyor değilim, çok sayda hisse kaçırmışım gedza gibi ve bu piyasada artık çok nomal bu fiyatlamalar

çok ama çok açık
    piyasada para çok ve anormal fiyatlamalar var
    gedzada öyle bir anormallik yok hep diyorum.
    şimdilik.

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    kırılacağı bişey yok ki. sadece doğruyu söylesin.
    hala aynı şeyi yapıyorsun,savcı gibi davranıyorsun. sanal ortamda herkes doğrularımı yazıyor sanıyorsun? mesela adam diyor profesörüm ama yazdığı cümleleri birkaç kez okuyorum anlayamıyorum. Kalav bugüne kadar kimseyi rencide edecek bilgi vermedi lütfen yapma böyle rica ediyorum.

3. Sn.theckalav bu forumda bircok kisinin görüşlerine ve analizlerine saygi duydugu degerli bir yatırımcı hatta rehberdir diyebilirim.

4. Kaldiki topicde gercekten bir aile gibiyiz.

5.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    hala aynı şeyi yapıyorsun,savcı gibi davranıyorsun. sanal ortamda herkes doğrularımı yazıyor sanıyorsun? mesela adam diyor profesörüm ama yazdığı cümleleri birkaç kez okuyorum anlayamıyorum. Kalav bugüne kadar kimseyi rencide edecek bilgi vermedi lütfen yapma böyle rica ediyorum.
    Sayın thejackalav a çok şey borçluyum

Özellikle pandemide alt üst olan psikolojimi toparladı.

Tecrübesi ile bizlere çok şey kazandırdı.

Bu kadar tecrübeye rağmen bizler gibi amatörlere yol gösterip yatırımcı profili geliştirmemizi sağladığı için çok şansli olgumuzu düşünüyorum.

Bu platformda çoğu zaman sessiz de olsa hala kalıyor olmam

Başka thejackalav' dan dolayıdır.

Benim gibi düşünenleri de hem görüyor hemde biliyorum.

Evet onun sayesinde buraya geldik ama bir çok dost edindik
    Sağolsun inanılmaz biri

Arayıp öyle güzel konuşuyor ki anlatıyor ve her kelimesini duydukça "vay be " dedirtiyor.
    Ben inanılmaz mütevazi biri olduğunu gördüm.
    Hayretler içinde kaldım.

Kendisine telefonda da dedim şimdi de herkesin önünde diyorum.

Çok teşekkürler yol gösterdi maraton kavramını öğreterek bir çok şey kazandırdı.

6. Öyle samimi bir ortam kurdukki gedza topici varken kulucka abimizin geyik odasindan cikmaz olduk

7.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    .....................tamamdır.

8. Sn.jose ortaginda belirttiği gibi zihnimizin allak bullak olduğu dönemlerde sn .kalav bir kelimesiyle keyfimizi yerine getirmeye defalarca basarmistir. Bu bile karşılıklı guven ortamının oluştuğunun en basit göstergesi olsa gerek.

Sayfa 803/1004 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •