Sayfa 820/1004 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,553 - 6,560 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. yalnız şunu söyleme hakkım var
    piyasa zoreni doğru fiyatlamıyor bence
    gaz haberinde verdiler gazı gaz la sadece 100 mgw üretim yapıyor dendi tv. lerde
    aksen misli misi üretim yapıyor gazla(şu an kafam dağıldı rakam uçtu gitti unuttum)
    nihayetinde aksen öyle yada böyle zirvesine çok yakın seyrederken(gaz haberinde 4 lira sınırında idi, zoren 2.4 dü)
    zoren de neredeyde kalktığı yere geri çekildi
    ama verilerine göre fiyat hala aksene göre çok yüksek.
    Son düzenleme : koçari; 14-12-2020 saat: 02:01.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    İlk önce özür dileyerek başlayayım, yazınızı yanlış okumuşum. Siz Akseni pahalı, Zoreni ucuz yazdınız gibi okudum, Zoren niye fiyatlanmıyor diye algıladım. Tekrar okuyunca anladım ki, öyle bir şey yokmuş.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Dağlar kadar fark Aksen lehinedir. Dürüst olmak gerekir, tebrik ederim.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

4.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Dağlar kadar fark Aksen lehinedir. Dürüst olmak gerekir, tebrik ederim.
    Siz çırağınızı hala tanıyamamışsnız, ben o dediğiniz şeyi nasıl söylerim diye şaşırmalıydınız

Bi an kendimden şüphe ettim bana ne oluyor diye.

5. Hisseler ralli yapıp gelecek 5/10 seneyi bile fiyatlayabilirler bu çok normal
    firmalar aşırı değerlendiğinde inmesini bilmezseniz yıllarca hamallık yapar giden hisselerin seyircisi olmak zorunda kalırsınız.
    örnek aselsan 2016 da bir ralliye çıktı ve ben hisse bölünmemiş haliye 40 liraya dayandığında artık bu hisseden 5 sene bir şey beklemeyin demiştim
    o sene yıllık hisse senedi yarışması vardı, aselsanı yazanlara aselsan gelecek 3/5 senede zirvesini geçsin ben borsayı bırakırım demiştim.
    ezcümle hisseler primlendiğinde inmesini bilmek gerek.

6. https://www.ensonhaber.com/gundem/ad...arini-acikladi

HARCANACAK BEDEL 13,6 MİLYAR DOLAR, GARANTİ EDİLEN 12,9 MİLYAR DOLAR
    Köprü ve otoyol yapım bedeli 6,7 milyar dolar, işletmeci tarafından yapılan kamulaştırma bedeli 248 milyon dolar; bakım, işletme, yenileme maliyeti 2 milyar dolar, finansman maliyeti 4,6 milyar dolar ve yedi yıl yapım, on beş yıl işletme süreci boyunca harcanacak bedel 13,6 milyar dolar. Buna karşın, garanti edilen bedel 12,9 milyar dolar.
    Son düzenleme : koçari; 14-12-2020 saat: 07:52.

7.  Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku
    Ortak panikleme bu kadar

Biraz yukarıda Sayın thejackalav belirtmiş pkartla ilgili düşüncesini.
    Evet malesef panik oldum )
    Günaydın

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Sayfa 820/1004 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •