Sayfa 932/1004 İlkİlk ... 432832882922930931932933934942982 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,449 - 7,456 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    sanırım ciroyu kast ediyorsunuz, geçen seneki yıllık cirosunun altında piyasa değeri şu an
    bu seneki 3 çeyrek toplamından yüksek.

Son çeyrekle geçen seneyi geçer diye umuyor bekliyorum.
    Kast ettiğim kar değil ciroydu.ödenmiş sermayesinin düşük olması bedelli ihtimali var der gibi.son zamanlarda bütün şirketlerin sarıldığı bir şey oldu bedelli.

2.  Alıntı Originally Posted by Ahmet kemal Yazıyı Oku
    Kast ettiğim kar değil ciroydu.ödenmiş sermayesinin düşük olması bedelli ihtimali var der gibi.son zamanlarda bütün şirketlerin sarıldığı bir şey oldu bedelli.
    pandemi piyasaya bedellinin iyi bir şey olduğunu öğretti

fırsatçı patronları ayırt etmek lazım
    peker gyo 2.5 lira pay değerinde işlem gören hissesine %400 bedelli başvurusunda bulundu
    üstelik karardan önce patronlar mallarının büyük çoğunluğunu sattılar
    uyanıklar
    becerebilirlerse piyasadan 1 milyara yakın para toplayıp
    patron diye ortalıkta dolaşacaklar.

3. Evet fırsatçı patronlar konusunda haklısınız.bende cemaşın patronun niyetini anlamaya çalışıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    pandemi piyasaya bedellinin iyi bir şey olduğunu öğretti

fırsatçı patronları ayırt etmek lazım
    peker gyo 2.5 lira pay değerinde işlem gören hissesine %400 bedelli başvurusunda bulundu
    üstelik karardan önce patronlar mallarının büyük çoğunluğunu sattılar
    uyanıklar
    becerebilirlerse piyasadan 1 milyara yakın para toplayıp
    patron diye ortalıkta dolaşacaklar.
    mesela teknosa gibi yapsalardı olurdu
    teknosa sattığı malın parasını ben bedellide kullanacağım diyor
    peker efendi ve eşi paraları ceplerine koydular
    ikisi çok çok çok farklı şey.

5. patronlardan
    kel rıza(cemaş nibaş ıeyho)
    galip
    kutman(kutman iyidirde firması bi türlü belini doğrultamadı adı kötüye çıkmış değil)
    ihlas grubu
    ittifak
    bulaşılacak patronlar değil.

6. Neyse yeterince görüldü diye sildim beyefendilerle şimdi ugrasmayalim 😁, bazı insanlarla ticaret de arkadaşlık da yapılmaz ben şahsen adamın davranışına bakarım hoşuma gitmezse km gidip başka yerden alışveriş yaparım böylece kendimce dürüst temiz insanı odullendirip haketmeyene prim vermemiş oluyorum bir işe yarar mı yaramaz belki ama yaptım geçen yıl tavana gidecek bir uyduruk kağıt bilgisi paylaşıldı (burada değil , başka bir mecrada ) ben isterse uzaya gitsin almam dedim bir kere manipülasyon dan gelen paranın haram olduğuna inanırım o nu yapacaksam gidip kumarhane açayım kumardan para kazanayım o zaman, çok kişi beni saf bulsada fark etmez .

7.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Neyse yeterince görüldü diye sildim beyefendilerle şimdi ugrasmayalim ��, bazı insanlarla ticaret de arkadaşlık da yapılmaz ben şahsen adamın davranışına bakarım hoşuma gitmezse km gidip başka yerden alışveriş yaparım böylece kendimce dürüst temiz insanı odullendirip haketmeyene prim vermemiş oluyorum bir işe yarar mı yaramaz belki ama yaptım geçen yıl tavana gidecek bir uyduruk kağıt bilgisi paylaşıldı (burada değil , başka bir mecrada ) ben isterse uzaya gitsin almam dedim bir kere manipülasyon dan gelen paranın haram olduğuna inanırım o nu yapacaksam gidip kumarhane açayım kumardan para kazanayım o zaman, çok kişi beni saf bulsada fark etmez .
    Gönderiniz kitap okursunuzda altını çizeceğiniz satırlar olurya öyle bi şey.

Hisse senedi seçip alıp kazancımızı yeterli görüp sattığımızda hisse düzeltme yapsa bile zaman içinde sattığıMız fiyatları geçebilecek potansiyelde olmalı, bana ne deme hakkımız yok.
    Son düzenleme : koçari; 13-01-2021 saat: 15:11.

8. Tek haneye kadar vermezsen senden adisi yoktur
    adi spek.

Sayfa 932/1004 İlkİlk ... 432832882922930931932933934942982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •