Sayfa 996/1004 İlkİlk ... 496896946986994995996997998 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,961 - 7,968 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    böyle dayak uzun zamandır yememiştik her tarafımız mos mor.
    Bunun gibi en az 200 dayak yemisimdir borsada. 15 temmuz kalkismasinda kac taban yedim hatirlamiyorum bile.Olan hep satip kacana oluyo. Dokulen dokulur kalanlarla yola devam. Gunlukculer 1 aylik getiriyi birakmistir tahtalarda bugun. Kisalar dusunsun uzun adama bisey olmaz.

2. Sn thejackalav i gören duyan varmi?biseyler yazsa neler oldu bugun bir anlasak

Alıntı Originally Posted by maktas82 Yazıyı Oku
    Sn thejackalav i gören duyan varmi?biseyler yazsa neler oldu bugun bir anlasak
    Cok defa soyledi,maratonu cok az kisi tamamlayacak dedi. Cok sert hareketler olacak dedi hatirlarsaniz. Boyle bir dususu destekleyen hic bir done yok. Dokulenler aradan cikar kalanlarla yola devam ederiz kaldigimiz yerden. Vesselam...

Borsa İstanbul, yapılan değerlendirmeler sonucunda 6 hisse ve 6 yatırımcıya tedbir uygulanmasına karar verdi. İşte tedbir kararlarına ilişkin tüm detaylar...

Vakıf Finansal Kiralama (#VAKFN)
    Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında, Vakıf Finansal Kiralama (VAKFN.E) payında 28/01/2021 tarihinden itibaren 3 ay süreyle mevcut "Açığa Satış Yasağı" tedbirine ilave olarak "Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" "Emir Toplama Aşamalarında Denge Bilgisi Yayınının Kısıtlanması", "Piyasa Emri ile Piyasadan Limite Emir Girişinin Kısıtlanması" ve "Emir İptali, Miktar Azaltımı ve Fiyat Kötüleştirme Yasağı" önleyici tedbirleri uygulanacak.

Tek-Art Turizm'de (#TEKTU) bir yatırımcıya tedbir
    Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar (TEKTU) hisselerindeki işlemleri nedeniyle Selin Akar isimli yatırımcıya 28/01/2021 tarihinden itibaren 6 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulanacak.

Desa Deri (#DESA) hisselerinde 5 yatırımcı hakkında tedbir kararı
    Desa Deri Sanayi ve Ticaret (DESA) payının piyasasındaki işlemleri nedeniyle, aralarında Harun Yıldırım, Merve Alanbay, Hüseyin Gür, Ali Güngör ve İmren İfsat'ın bulunduğu 5 yatırımcıya 28/01/2021 tarihinden itibaren 3 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulanacak.

Metemtur Otelcilik (#METUR)
    Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında, Metemtur Otelcilik ve Turizm İşletmeleri (METUR.E) payında 28/01/2021 tarihinden itibaren 3 ay süreyle mevcut "Açığa Satış Yasağı"na ilave olarak "Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas", "Emir Toplama Aşamalarında Denge Bilgisi Yayınının Kısıtlanması", "Piyasa Emri ile Piyasadan Limite Emir Girişinin Kısıtlanması" ve "Emir İptali, Miktar Azaltımı ve Fiyat Kötüleştirme Yasağı" önleyici tedbirleri uygulanacak.

Atakule GMYO (#AGYO)
    Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında AGYO.E paylarında 28/01/2021 tarihli işlemlerden (seans başından) 11/02/2021 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacak.

Karsu Tekstil (#KRTEK)
    KRTEK.E paylarında 28/01/2021 tarihli işlemlerden (seans başından) 11/02/2021 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacak.

5. Mike Tyson dan Sopa nasıl yenir :
    1) sopa gelirken hızlıca kacilir en etkili yöntem
    2) Cenin pozisyonu alınır cokulur dizler dirseklerle karın kaburgalar korunurken ellerle basın üstü kapatılır Tyson in hırsının geçmesi beklenir ,arada bir ,abisin falan denir.
    3) Tyson in karşısında dik durulur tek yumrukta acil servise sevk olunur
    4) Artistlik yapılır ,cart curt edilir ,hatta küfür edilir , en az 6 ay hastanede fiziksel tedavi , 1 yıl psikolojik destek alinir şehir ve mümkünse ülke terk edilir ,

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Mike Tyson dan Sopa nasıl yenir :
    1) sopa gelirken hızlıca kacilir en etkili yöntem
    2) Cenin pozisyonu alınır cokulur dizler dirseklerle karın kaburgalar korunurken ellerle basın üstü kapatılır Tyson in hırsının geçmesi beklenir ,arada bir ,abisin falan denir.
    3) Tyson in karşısında dik durulur tek yumrukta acil servise sevk olunur
    4) Artistlik yapılır ,cart curt edilir ,hatta küfür edilir , en az 6 ay hastanede fiziksel tedavi , 1 yıl psikolojik destek alinir şehir ve mümkünse ülke terk edilir ,
    İlahi
    (3) bana uyar.
    Fondaki şarkı (acil serviste ayılınca tabii) "yıkılmadım, ayaktayım..."

7.  Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    İlahi
    (3) bana uyar.
    Fondaki şarkı (acil serviste ayılınca tabii) "yıkılmadım, ayaktayım..."
    selam ve saygılar

https://www.youtube.com/watch?v=uDW6S1wrrps
    bugünkü durumumuzu en iyi anlatan parça.

Sayfa 996/1004 İlkİlk ... 496896946986994995996997998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •