Sayfa 1/1004 12311511015011001 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

Seans & Geyik Odası - I

topiklerde hisse harici geyik yapmak yasak olduğundan burada bol bol muhabbet edebiliriz.

2.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    topiklerde hisse harici geyik yapmak yasak olduğundan burada bol bol muhabbet edebiliriz.
    Hayırlı olsun toprağım bu iyi oldu, kalav dostumdan başlayalım gelsin dostlar laflayalım

istediğimiz gibi vakit geçirebiliriz. herkes katılabilir.

4. Eski geyiklerden kaç kişi kaldı acaba merak ettim. 2009 larda geyik muhabbeti vardı kimse var mı o zamandan, Ayhan başkan dan başka?

5. Lafa nereden başlayacağız?
    sende tümosan gedza, pnsüt arsan var
    ben de arçelik

benim portföt büyüklüğüne göre arsan mareşal, pınarsüt general- tümo albay- prkab yüzbaşı- ekgyo teğmen-gedza başçavuş.

Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Kalav dostum da hafta sonu hiç ayık olmaz heralde, uyanıpta belmesi geceyi bulur.
    , abi herşeyin fazlası zarar, birşey olmasın sn Kalav a bızım sıgortamız o..sayfada göremeyince suratımız düşüyor hemen ..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    benim portföt büyüklüğüne göre arsan mareşal, pınarsüt general- tümo albay- prkab yüzbaşı- ekgyo teğmen-gedza başçavuş.
    bak prkabla ekgyo'u unutmuşum
    tüh

Sayfa 1/1004 12311511015011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •