Sayfa 791/1004 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801841891 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,321 - 6,328 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Cok şükür bugün taburcu oldum.Ameliyati boynumun ön tarafindan yaptiklari için konusmakta ve yutkunmakta zorlaniyorum.Bunada şükür bu arada gedzada bir geçmiş hediyesi göndermiş)
    Gecmis olsun ortak..

Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Cok şükür bugün taburcu oldum.Ameliyati boynumun ön tarafindan yaptiklari için konusmakta ve yutkunmakta zorlaniyorum.Bunada şükür bu arada gedzada bir geçmiş hediyesi göndermiş)
    Çok geçmiş olsun sn. umk

3.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Sıra o ve işc de... saygılar

craps, pawnstar, svilengrad
    Tmsn grafik guzel ama bilanco berbat...bu bilancolarla bu grafikleri cizmek herhalde sadece bistte olur...hisseler yakin gelecegi bosver gelecek ötesini fiyatliyor...

4.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Bank of Amerika'ya ( merlly linch)
    e tavandan Gedza aldırmak böyle olur...cool:;;

craps, pawnstar, svilengrad
    Çok keyifli bir gün oldu

Teşekkürler Sn Thejackalav

5. QUOTE=Buço;4771679]17.00 tl yi gördüğümüz için bi şeyler yazabilirim.en son 434.sayfada 12 ağustos da 17 tl yi görene kadar yazmayacağım demistim. Y
    Maratonda etaplarımız farklılaşmaya basladı.
    2 yıl önce başlayan Gedza yolculugumuzda bize pawnstar olarak merhaba deyip koşunun bir maraton olduğunu bize anlatan thejackalav'a ve hicbir etapda elimizi bırakmayan , her koşulda yanimizda olup maratona devam etmemizi sağlayan Svilengrad dostumuza çok tesekkurler.
    Aslında forumdaki bu güzel birliktelige dahil olmak lbir şeyler yazmak istiyorum ama Gedzamizin geri gelişlerinde Sn 34jose34 ''ün ,abi ben saat 13.00 a kadar uyumaya devam ediyorum ama , sn umk nin abi bak gudubetlik bayrağını sana veririz dediğini duyar gibiyim .
    Bu sebeple bana da 22 tl ye kadar yazmamak düşer .
    Not ; Yaş 50 olup bu maratonu bitireceklerden biri benim diyebilirim ..Cool
    Sevgi ve saygılarımla[/QUOTE]

×××××××××××××××××××××××××××××××××

Tüm paydaslara selam ,
    gedza topiginde 17tl yi gorup 22 tl ye kadar yazmayacagim dedigimde tarih 18 Eylul imiş.
    22 tl yi gördügümüz icin yazabilirim bi seyler artik .
    Öncelikle umk kardesimize gecmis olsun , her işin basi saglik,en kisa surede sagligina kavusmasini diliyorum , bugun gedzamizda bir jest yaparak kendisini ne kadar sevdigini gösterdi.
    Bu topikde yaklasik 2 senedir sn thejackalav dan cok sey ogrendik ogreniyoruz...maratonda ne zaman düşsek sendelesek , yorulsak yani basimizda olup elini uzatip antideprasani ve enerji icecegimii verip devam ettirtiyor maratona hic bikmadan usanmadan.
    sanirim maratonun icinde bi farkli maraton daha oluşdu ; bizlere de bu maratonu bitirtebilmek .
    Diger tarafdan sn kocari, sn kulucka, sn 34jose34 ,sn rex ,sn t/a ve diger arkadaslar bilgi paylasimlari ile birbirimize tutunmamizi sagliyor sagolsunlar
    Bu arada sn 34jose34' un uyku saatleri degistimi bilmiyorum ama senden ricam bugun ne yaptiysan ayni sekilde devam ediver en azindan maratonu tamamlayana kadar .
    Bu sefer etabin daha zor ama bi o kadar hizli olacagini düşünerek 34 tl ye kadar yazmamak düşer bana.

Saygilarimla ,

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bilançosunun berbat olduğunu düşünmüyorum Sn.R-E-X.Hatta önceki dönemlere göre 2 dönemdir iyileşme var esas faaliyet karında.Ancak bir şekilde net karı düşürmeyi beceriyorlar.Esas faaliyet karı ve özsermaye artsın da.Bakalım zamanla net kara da yansır.Bir zamanlar Karel de böyleydi.Süründü.Karı argeyle,finansman giderleriyle hiç ediyorlardı.Taki tam hatırlayamıyorum dönemini normalin 3-4 katı kar açıklayıncaya kadar.Ancak o kar açıklanmadan önce hisseyi 2 TL den 9 TL ye getirmişlerdi.Bakalım nasip.

7. Piyasa Değeri(TL)2.655.000.000 Özsermaye(TL)*738.426.442 Sermaye(TL)300.000.000 Net Kar(TL)144.039.004

Piyasa Değeri(TL)1.255.800.000 Özsermaye(TL)*736.993.312 Sermaye(TL)115.000.000 Net Kar(TL)6.062.455

çıkın sokağa yetmişini devirmiş bir bakkal amcaya ikisininde cirosunu söyleyin, yaptığı karı söyleyin
    piyasa değerini söyleyin
    hiç düşünmeden
    sarky'u alırım der. burnumun dikine gidiyormuşum ya.

Sn buço-Yaş itibari ile buyugu oldugumdan 34jose34 un kontrolunu ustleniyorum. ): bugun tavan oldugunda on-line dersdedir izleyemiyordur diye whats up dan bildirdim,seans bitene kadar bakmadi,ben sahidim.

Sayfa 791/1004 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801841891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •