Sayfa 533/1004 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. Geçmiş 5 sene ,gelecek 5/10 sene ölmezsek bunlardayım.
    cool:;;

craps, pawnstar, thejackalav

2. Yanlışım
    by'lere tahtalarının çokda doğru tahtalar olmadığını anlatmak için yırtınmam
    yaw çok daha güzel tahtaları neden sahiplenmezsiniz ki gelip bende alayım?

3.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    yanlışım
    by'lere tahtalarının çokda doğru tahtalar olmadığını anlatmak için yırtınmam
    yaw çok daha güzel tahtaları neden sahiplenmezsiniz ki gelip bende alayım?
    Oturduğum mahallede iki abim vardı aktif siyasetin içindeler, birisi ak partili birisi genç partili, yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor rekabet ediyorlardı
    genç partiliye ya abi ne işin var genç partide ak partiye geçsene dediğimde
    kamil orada bana yer kalmamış yapacak bi şey yok.

Tahta sahiplenmekde öyle bir şey galiba.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Gedza o fiyatlarda iken tutun bu hisseyi dedi patron. Bu konuda hakkını yiyemeyiz. Tümosanda da dedi. Ama diğer hisseler uygun hisse olmadığı için ilgilenmedik zaten.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

5.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Gedza o fiyatlarda iken tutun bu hisseyi dedi patron. Bu konuda hakkını yiyemeyiz. Tümosanda da dedi. Ama diğer hisseler uygun hisse olmadığı için ilgilenmedik zaten.
    kalav ters zamanlama yaptı, önce gitmesi gereken gedzayı götürmedi bilerek, çünkü piyasa da cobra da ky de hissedeydi.
    p kart da 2 liralarda aslında çok uygun fiyatlarda takibimdeydi, bir gözüm üzerinde 2,20 de iken 2 liraya değmesini bekliyorken sert hareketle 3 lira üzerine çıkınca takipten çıkardım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    kalav ters zamanlama yaptı, önce gitmesi gereken gedzayı götürmedi bilerek, çünkü piyasa da cobra da ky de hissedeydi.
    p kart da 2 liralarda aslında çok uygun fiyatlarda takibimdeydi, bir gözüm üzerinde 2,20 de iken 2 liraya değmesini bekliyorken sert hareketle 3 lira üzerine çıkınca takipten çıkardım.
    Evet, Bu soruya nasıl bir cevap verebilir merak konusu.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

7. Ağalar şöyle sert bir bildiğiniz bir tahta varmı,zorlu ,ezilip bukulecegimiz,gün gelecek nefes almakta bile zorlayıcı ama bunların sonunda üç ila bej sene sonra 1/3, 1/5, 1/10 getiri potansiyelli difransiyelli tahta yapıcısının benimle ugrasacagi cinsden ,saygılar hürmetler

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. hatta o zaman ancak takas topikte paylaşılırsa ancak takas değişimini görebiliyordum
    p kart başlığında 100k lot altında işlem olurken bi anda 10 milyonun üzerine çıkınca bende takasında ciddi bir değişim gözlemliyormusunuz diye sormuştum
    kalav dostumda rahat ol bana sor ben söylerim demişti
    tanışmamızın ilk günleriydi.

Sayfa 533/1004 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •