Sayfa 481/1004 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581981 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. uzun uzun okumaktan sıkılabilirsiniz, altı çizilecek satırları alıntılayayım bari.

2. BEN ÇOK SAYGI DUYUYORUM"
    Koçyiğit, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili ise şu sözleri kullandı: "Niçin Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında duruyorsunuz" diyorlar bana. Ben çok saygı duyuyorum.

Çok takdir ediyorum. Yaptığı doğruların yanında duruyorum. Ülkemle ilgili sorumluluk duyuyorum. Bu ülkeye katılan her bir damla benim için saygıdeğer.

3. Ülkesine böylesine bir sevda ile hizmet eden bir Cumhurbaşkanımızın olmasından çok büyük gurur duyuyorum. Bir insan neyle anılır? Eserleriyle. Sen nasıl diyorsun, bu kadar filminiz var, bu kadar eser bıraktınız. Öyle anılıyorsam ve bununla da iyi ki deyip gurur duyuyorsam o da bu ülkenin her bir köşesine eserler bırakıyor.

4. "BEN TÜRKİYE'Yİ DÜNYANIN VİCDANI OLARAK GÖRÜYORUM"
    Benim bir sözüm var. Tekrar olacak ama ben Türkiye'yi dünyanın vicdanı olarak görüyorum. Çatışmaların, kutuplaşmanın, savaşların keskin olduğu dünyamızda insan olduğumuzu, insan olma gereği mağdura, çaresize yardım edilmesi gerektiğinin en güzel örneğini yaşatıyor Cumhurbaşkanımız. Dolayısıyla evet onun yanında duruyorum ve takdir de ediyorum" diye konuştu.

Ben zaten insanlığın vicdanı diyorum.

5. "Ben inandığım şeyin arkasında dururum. İfade özgürlüğüm var, fikir özgürlüğü var''

6. Gazeteci kılığındaki hainlerin yapıp ettikleri, yazıp çizdikleri, söyledikleri ifade özgürlüğü değildir!
    bu da benden olsun.
    Son düzenleme : dobra; 24-10-2020 saat: 00:39.

7. https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-52473039

çok uzun sürdü diyecektim
    şu ispanyol gribi ne kadar sürmüş diye bi bakayım dedim.
    şartlar aynı değil, insanlık insanlıktan çıkmak üzere olsa da bilim ilerledi, artık şu aşı bir kaç aya piyasada olur.

Sayfa 481/1004 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •