Sayfa 868/1004 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918968 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,937 - 6,944 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. Başınız sağolsun. Allah sabır versin

Sn. Kuluçka , tanrıdan rahmet dilerim annenize. Size de bol sabırlar ...

Sn.Kuluçka
    Size başsağlığı diliyorum. Anneciğinizin Mekanı Cennet olsun, Allah rahmet eylesin.

Rahmet okuyup başsağlığı dileyen herkese sonsuz teşekkürler. varolun...

5. Sn kuluçka Allah rahmet eylesin sizlerede sabırlar ihsan eylesin

6.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Guzel bir hikayede gedzamizdan da cikacak heealde?
    Guzel bir hikaye degil ortak...10 yil 3 tl maliyetle 80 bin lot ile bekleyen benim icin kotu bir hikaye gubrf hikayesi....ne dolaplar ne pislikler dondu ve 2 yil once ky kalmadi ...dusunebiliyor musun halka acik olan %25 kismin %9 guya bir dersaneci koza ile yillarca suren mahkeme sonuclanmadan once aliyor...nasil aliyorsa %9 kisimi sirket yatirimciya birsey bildirmiyor...ustelik sirket zarar ustune zarar aciklarken...2 yildir yabanci yatirimci ugramiyor bu dersaneci en fazla 6 tl den topluyor..sonra bizim yillarca bekledigimiz sonuclanmayan mahkeme birden sonuclaniyor...adam kose mi oldu oldurtuldu mu allah sorsun....10 yil 3 tl maliyet 80 bin lot...sonuc yalan dalavera dayanamadim ciktim 2 yil once...benim icin cok kotu bir ani oldu...milyonerlik onumden kacti....ben enfazla 30 tl ye dayanabilirdim 15 tl lerde mahkeme karari geldi...daha fazla niye bekleyemezdim gubretas surekli zarar acikliyordu madeni kiraya verir diye dusundum...simdi yine para yok ama varlik fonu isletim hakkini alacak soylentileri var...satarken hisseyi soyledim asla satmayacagim hisseyi yonetim seffaf olmamasindan dolayi satiyorum diye...ben maden muhendisiyim hala yalan soyluyorlar ocak sahasi 1 ton cevher 9 gr ortalama iceriyormus bu mumkun degil...6-7 ayda 980 bin ons rezervi 3.5 milyon dediler bu surede mumkun degil bunu tespit etmek...mide bulandiriyor kisaca ici incelense pis dolaplar farkedilir ama kime anlatacaksin...borsa mazimdeki kotu bir ani yillarca amiral gemimdi kaymagini baskasi yedi...yalan soylemek hic prim veremeyecegim birsey kim olursa olsun..

7. Ölüm var ... Adı soğuktur ölümün... Ama aileden biri öldüğünde ısınır...
    Başın sağ olsun.
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Sayın kuluçka başınız sağolsun ALLAH (c.c) rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.

Sayfa 868/1004 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •