Sayfa 669/1004 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 5,345 - 5,352 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Emin olduktan sonra , yatırımcı maratoncular için..
    Max .%18/25 civarı 34/47 TL Gedza aralığından geçiş ve kaynak yapabileceğimiz bir tahta olacak.
    Henüz net değil, ama kavanozun içini görmeye çalışıyorum. Küçük bir sorunu var...
    Maraton bir tahta olmayacak.

craps, pawnstar, svilengrad
    Umarım değerlendirme şansımız olur zira gedza tmsn güzel karlar yakaladık
    Pkart yeni başladı serüven

Saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku
    Umarım değerlendirme şansımız olur zira gedza tmsn güzel karlar yakaladık
    Pkart yeni başladı serüven

Saygılar
    Şimdilik pkart a fazla yüklenme , Dünya silah devi Thales in pkart yönetim kurulu değişikliğinden sonraki adımlarını görelim.
    Saygılar.

İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    AFYON benim de takibimde ama elimde olmayan bir hisse. Başlıkta masaya yatırıldığını görünce ilgimi çekti. Afyon hakkında müsaadeniz olursa ben de teknik bir değerlendirme yapmak istiyorum. Benim ilgimi çeken periyot AYLIK ve USD bazında…

Hisselerin fiyat sıkışmalarını bantlar oluşturarak ölçmeye çalışıyorum ve 6 adet filtre kullanıyorum. Bu 6 adet filtreden 3’ünün skoru AFYON için dikkat çekmeye değer durumda. Bunlar TF, TOLGA ve BRYAT filtreleri. Şimdi bunların tablodaki yerini göstermek istiyorum. Tablo 30/11/2020 tarihli.

TF FİLTRESİ ( Afyon 2. Sırada. (Aslında hisse olarak 1. Sırada))

TOLGA FİLTRESİ ( Afyon 1. Sırada.)

BRYAT FİLTRESİ ( Afyon 3. Sırada. (Aslında hisse olarak 2. Sırada))

Örnek olsun diye TOLGA filtresinin güncel grafik görünümünü sunalım.

Görüldüğü üzere MACD pozitif bölgede ve TUT konumunda, kapanış ve indikatör dizilişleri de olumlu… Tablonun oluştuğu tarihteki yani 30/11/2020 kapanışı USD bazlı olarak 0.50045 ve anlık kapanış da 0.59008 şeklinde. Yani tablodaki skor oluştuktan sonra % 17.91’lik bir prim söz konusu. Kapanışı Dikkate Alan Bant Genişliği ise 1.0274’den 1.20617’ye çıkmış durumda. Bütün bunları göze alarak uzun vade değerlendirmek için 0.50 seviyelerine yakın yerler (tabi düşüş gösterirse) düşünülebilir.

Takdir sizin…

Saygılarımla.
    Bilgilendirme icin cok tesekkur ederim. Epeyden beri Ayfon un buyuk ortagi olan Cimsa tasimaktayim. Elinizde onun icinde yapilmis veya yaptiginiz calisma varsa paylasirsaniz cok memnun olurum. Anlamadigim nokra Cimsa nin piyasa degeriyle Cimsanin piyasa degiri neredeyse ayni. Cimsa da ondan 5 tane daha olmasi.

4. Afyon un piyasa degeriyle Cimsanin piyasa degeri neredeyse ayni yazacaktim.

5.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Şimdilik pkart a fazla yüklenme , Dünya silah devi Thales in pkart yönetim kurulu değişikliğinden sonraki adımlarını görelim.
    Saygılar.

Teşekkürler Sn Thejackalav

Saygılar

Alıntı Originally Posted by Kingzone Yazıyı Oku
    Bilgilendirme icin cok tesekkur ederim. Epeyden beri Ayfon un buyuk ortagi olan Cimsa tasimaktayim. Elinizde onun icinde yapilmis veya yaptiginiz calisma varsa paylasirsaniz cok memnun olurum. Anlamadigim nokra Cimsa nin piyasa degeriyle Cimsanin piyasa degiri neredeyse ayni. Cimsa da ondan 5 tane daha olmasi.
     Alıntı Originally Posted by Kingzone Yazıyı Oku
    Afyon un piyasa degeriyle Cimsanin piyasa degeri neredeyse ayni yazacaktim.
    Elimde CIMSA ile ilgili yapmış olduğum bir çalışma yok ama AFYON ile mukayese edebilmeniz için USD'nin yanında TL bazlı da grafik eklliyorum. Yine AYLIK periyot...

CIMSA USD AYLIK

CIMSA TL AYLIK

Doğan Holding CEO’su Çağlar Göğüş "Yatırım bankası kurmak için lisans iznimizi aldık. Faaliyet izni çalışmalarına devam ediyoruz, 2021’in ikinci çeyreğinde faaliyete geçebileceğimizi tahmin ediyoruz" açıklamasında bulundu
    https://www.finansgundem.com/haber/d...sliyor/1532353

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) yeni tip koronavirüs (Kovid-19) küresel mücadele özel temsilcisi Dr. David Nabarro, Avrupa ülkelerinin salgının ilk dalgasına tepkisiz kalmasının ardından ikinci dalganın yaşandığını belirterek, "Gerekli altyapı şu anda oluşturulmazsa önümüzdeki yılın başlarında üçüncü bir dalga gelecek." uyarılarında bulundu.
    https://www.takvim.com.tr/dunya/2020...-dalga-uyarisi

Sayfa 669/1004 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •