Sayfa 873/1004 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883923973 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,977 - 6,984 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. İş bankası yönetim kurulu grup hisselerinde (İSCTR, TSKB , SİSE, ANHYT VS.) 500 milyon TL. ye kadar (gerek duyulduğunda) alım yapılması kararı almış.

Grup hisselerine olumlu yansıması lazım . En azından (açık yapılanlarda) açığa satışı önleyebilir.

Tüm bankalar eksi iken isctr dik durdu bu gün.

thejackkalav dostun iş bankası öngörüsüne de cuk diye oturdu karar .

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Geyik yapıyoruz nasılsa....pkart bakarsın tavan olur.
    Umut değil mi ...cool:;;
    dostum, ekteki Ali Gürsu nun SPK cezası sonrasının hisseyi ne şekilde etkileyebileceği konusunda yorumunu alabilirmiyim. haber dün sabah geldi fakat gün boyu tahta rahatlamış gibiydi.
    saygılar.

https://hizliresim.com/Y2UJjk

3.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    dostum, ekteki Ali Gürsu nun SPK cezası sonrasının hisseyi ne şekilde etkileyebileceği konusunda yorumunu alabilirmiyim. haber dün sabah geldi fakat gün boyu tahta rahatlamış gibiydi.
    saygılar.

https://hizliresim.com/Y2UJjk
    Dostum, ceza ile bağlantılı yorum yapmak doğru olmaz.
    Pkart için düşüncem ,her zaman belirttiğim gibi portfoyde bulunması gereken bir tahta. Ve teknik ve temel olarak güzel sinyalleri var. Herşey olabilir ,hiçbir şey olmaz.
    Thales ile ilgili gelişmeleri takip etmek gerek stratejik bir global firma pkart ta öyle. ve dikkatimi çeken Haziran ayı içerisinde yatririm finans ve credit suice in aldığı 12/12,50 TL maliyetli 800 bin lot civarı pozisyon paket yapıldı, aynı durum 2019 kası ayında 7/8 TL maliyet ile 600 bin lot civarı pozisyonun yapıldığı gibi.
    Takip edilmeli ,genel bakışım pozitif.
    Saygılar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

4. Bu hafta işc dikkat ile takip edilmeli...
    Sebebi isbankasının iştirak şirketlerine 500 milyon TL alım haberi. Genelde yabancı tatil dönemlerinde işbankası bu pozisyonları tamamlar.
    Genel piyasa yatay ,stabil hareket edebilir. Teknik olarak yukarıda 143 x ler riskli bölge , aşağıda ise 137x ler avanjalı bölge.
    Ters tahtalar takip edilebilir...yatay ve aşağı yönlü piyasaları severler.
    Saygılar bol kazançlar.
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

5.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Bu hafta işc dikkat ile takip edilmeli...
    Sebebi isbankasının iştirak şirketlerine 500 milyon TL alım haberi. Genelde yabancı tatil dönemlerinde işbankası bu pozisyonları tamamlar.
    Genel piyasa yatay ,stabil hareket edebilir. Teknik olarak yukarıda 143 x ler riskli bölge , aşağıda ise 137x ler avanjalı bölge.
    Ters tahtalar takip edilebilir...yatay ve aşağı yönlü piyasaları severler.
    Saygılar bol kazançlar.
    sayın thejackalav İş Bankası'nın bu alımı Size göre rutin bir destek alımı mı yoksa holdingleşme ile alakalı bir adım olabilir mi?

6.  Alıntı Originally Posted by delular Yazıyı Oku
    sayın thejackalav İş Bankası'nın bu alımı Size göre rutin bir destek alımı mı yoksa holdingleşme ile alakalı bir adım olabilir mi?
    Parasal genişleme ve mal ,değer karşılaştırmasına göre çok iskontolu ve isbankası yönetimi bunu farkında....Doğru hareket.
    İsbankası bir banka bir holding değildir...Bir tröst tür. ( Şahsi fikrim)
    Saygılar

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Parasal genişleme ve mal ,değer karşılaştırmasına göre çok iskontolu ve isbankası yönetimi bunu farkında....Doğru hareket.
    İsbankası bir banka bir holding değildir...Bir tröst tür. ( Şahsi fikrim)
    Saygılar
    İş bankası bu ülkeyi kuran ve geliştiren kurumdur. 3 senedir ara ara üstüne çökme niyetleri yüzünden maalesef ederinin çok altında işlem görmektedir. Bu risk ortadan kalkarsa çok ciddi prim potansiyeli olduğuna inanıyorum. Umarım tröst olarak kalır ve arpalık olmaz.

#BNTAS BANTAŞ AMBALAJ - Şirket sermayesinin 65,5 milyon TL’den %25,00 oranında bedelli olarak 16,1 milyon TL nakden artışla 80,6 milyon TL’ye yükseltilmesi kapsamında rüçhan haklarının kullandırılmasının ardından kalan 39.351 adet Borsa Birincil Piyasa’da bugün ve yarın satılacak.

Sayfa 873/1004 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883923973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •