Sayfa 305/1004 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Seansı kesinlikle izlememek lazım. Tecrübe ile sabitlendi. Bu yolun zararlarını sayarak bitiremeyiz. İzlenmesi gereken yol; Seans içinde gün içi hareketlere bakmadan, sadece akşam, yani gün sonunda kapanışları görmek. Alış ve Satış Emirlerini de Seans öncesinden yazmak. Böylece; Ruh hali ve zaman israfını gidermek başta olmak üzere, her yönüyle bir çok fayda sağlayacaktır.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    seansı kesinlikle izlememek lazım. Tecrübe ile sabitlendi. Bu yolun zararlarını sayarak bitiremeyiz. Izlenmesi gereken yol; seans içinde gün içi hareketlere bakmadan, sadece akşam, yani gün sonunda kapanışları görmek. Alış ve satış emirlerini de seans öncesinden yazmak. Böylece; ruh hali ve zaman israfını gidermek başta olmak üzere, her yönüyle bir çok fayda sağlayacaktır.
    tatlım seans izlemesek nasıl para kazanacağız

böyle bir borsada ???
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

3.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Seansı kesinlikle izlememek lazım. Tecrübe ile sabitlendi. Bu yolun zararlarını sayarak bitiremeyiz. İzlenmesi gereken yol; Seans içinde gün içi hareketlere bakmadan, sadece akşam, yani gün sonunda kapanışları görmek. Alış ve Satış Emirlerini de Seans öncesinden yazmak. Böylece; Ruh hali ve zaman israfını gidermek başta olmak üzere, her yönüyle bir çok fayda sağlayacaktır.
    kesinlikle doğru tartışmaya bile açık değil, en azından benim için öyle.

Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    kesinlikle doğru tartışmaya bile açık değil, en azından benim için öyle.
    namaz saatleri dışında gözünü ayıramıyorsun ekrandan,sabahlara kadarda hisse araştırıyorsun ve en kötüsü bu stresi çekerken dünyanın sigarasını içiyorsun. ekranı bırakabileceğine gerçekten inanıyormusun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Seansı izlemenin Zararları (bir kaçı)

1-Seans bitti. Dayak yemiş boksör gibi yorgunum ya. Sanki birini gün boyunca tepemde taşımış gibiyim.

2- Harbiden bu günü de boşuna harcamış olduk. Hayattan bir gün daha ne yazık ki pisi pisine gitti.

3-Kendimi suç işlemiş gibi hissediyorum. Bugün günlük hayatta yapabileceğim işleri ya tam olarak güzel yapamadım, ya da hiç yapamadım, ya da uydurma gitti.

4- Akşam olunca hayattan da zevk alamıyor insan. Çünkü gündüz adrenalin gibi borsa, stresi kol gibi saydırmış, tansiyonu da yerinden fırlatmış. Gece boyunca motorun soğumasını bekleyeceğiz artık.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

6.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    dostum ama bir de her şeyin bir değeri vardır, kriterler belli
    neden gider
    gerçekten şu anki piyasa değerine sahibi o firmayı vermez mi?
    Komutan, kriterler neler ? Belli dediğin,
    mesela örnekle...
    Sence önemli olan kriterler mi? algı mı?
    neye göre, kime göre kriter ve o dediğin kriteri değiştiren unsur ne ? algı mı?
    Saygılar

craps, pawnstar, svilengrad
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

7.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    namaz saatleri dışında gözünü ayıramıyorsun ekrandan,sabahlara kadarda hisse araştırıyorsun ve en kötüsü bu stresi çekerken dünyanın sigarasını içiyorsun. ekranı bırakabileceğine gerçekten inanıyormusun
    hayır inanmıyorum maalesef.

8.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Komutan, kriterler neler ? Belli dediğin,
    mesela örnekle...
    Sence önemli olan kriterler mi? algı mı?
    neye göre, kime göre kriter ve o dediğin kriteri değiştiren unsur ne ? algı mı?
    Saygılar

craps, pawnstar, svilengrad
    Algılar geçici olan şeyler dostum,bir realitesi yok
    bugün örneklendirdiğiim dostlarımında elinde olan emniş dipte gördüğü piyasa değerine her gün 200 katından fazla değer katıyor
    bunun hiç bir şekilde karşılığı yok.

Sayfa 305/1004 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •