Sayfa 175/1004 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. Korktuğum şey 2016 da aselsanı 10.83 den verip arkasından seyrettiğim gibi amirali seyretmek. Zira gidecek çok yolu olduğunu düşünüyorum.
    Temennim polhoyu hareketlndirecek bir haberin düşmesi.

2. Polho'nun dap yapıya verdiği pendik projesi hissede beklemeye değer, beklenilmez se gelebilecek bir haberle arkasından seyirci bırakması kuvvetli ihtimal.

Dap yapıda çok fazla ağırdan alıyor, 5.5 sene olmuş anlaşılalı.

3.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Polho'nun dap yapıya verdiği pendik projesi hissede beklemeye değer, beklenilmez se gelebilecek bir haberle arkasından seyirci bırakması kuvvetli ihtimal.

Dap yapıda çok fazla ağırdan alıyor, 5.5 sene olmuş anlaşılalı.
    Arada bir hatırlatmadan geçemiyorum
    Bistte öyle saç baş yolduracak bu fiyat çok saçma diyebildiğim hisse yok, fiyatı olmayacak yerlere çıkmış hisse çok, polho pendik projesi ile ilgili harekete geçilirse o zaman bu fiyatlar saç baş yolduracak fiyatlar olmuş olur.

4.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Arada bir hatırlatmadan geçemiyorum
    Bistte öyle saç baş yolduracak bu fiyat çok saçma diyebildiğim hisse yok, fiyatı olmayacak yerlere çıkmış hisse çok, polho pendik projesi ile ilgili harekete geçilirse o zaman bu fiyatlar saç baş yolduracak fiyatlar olmuş olur.
    Sizler beni yıllardır biste dair bu görüşlerde hiç görmediniz, bir çok hissenin fiyatlarına olmaz bu fiyatalar saçmalıktır diyordum.
    daha önce bir kaç hissede daha yüksek fiyatların olabilceğini söylüyordum, pandemi bu görüşlerimi değiştirdi.
    Son düzenleme : dobra; 03-08-2020 saat: 23:15.

5. tekniği bu kadar *** eden hisse görmedim, kop git işte gap lı açıp geri geliyorsun.

6. amiralin fiyatı hala çok uygun fiyatlardadır, sabrına güvenen değerlendirebilir.

7. Thy ücretlerde indirime gidecekmiş hava iş öyle diyor, beklediğiniz kabahat
    bir tanıdık çocuk var, hasbelkader almanyada kalıp almanca öğrenmiş, üni okumamış thy de hostes olmuş, 12k maaş veriyolardı, 8k maaş neyine yemezdi? 5k maaşa 40 takla atar.

8. Sağlık sektöründeki hisselerin (hasta haneleri diyorum) geri çekilişine aldanmamak lazım, sağlık sektöründe devlet daha güzel hizmet veriyor, özel hastahaneleri daha önceden varlıklı insanlar tercih ediyordu, artık özel sektörün ülkede büyüyebilmesi imkansıza yakın gibi, bakmayın, kanmayın günlük hareketlere.

Sayfa 175/1004 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •