Sayfa 189/1004 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Yani diyorsunki sn.ortak hanim parasiyla bu islere bulasma

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yok ortak öyle demiyorum gizli saklı iş yapma diyorum
    Araya güvensizlik girmesin

Bizimki bana güvenir ama o frotodan sonra söz verdim borsaya bir daha para sokmayacagim diye
    Eklemedim mi peki?

Ekledim ama söyleyerek bu sefer

2.  Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku
    Yok ortak öyle demiyorum gizli saklı iş yapma diyorum
    Araya güvensizlik girmesin

Bizimki bana güvenir ama o frotodan sonra söz verdim borsaya bir daha para sokmayacagim diye
    Eklemedim mi peki?

Ekledim ama söyleyerek bu sefer

Dogru diyorsunda onu dinlemis olsaydim para hala bankada yatiyordu.Simdi cok sukur maliyetinti dusuklugunden dolayi artidayim. BIST i anlatmaya kalksam kesin bir direnc olacak.Su an portfoyun yarısı sahsi yarısı anonim.Rahat oldugum tek nokta anonim miktar erise bile diger taraftan telafisi var.Ama bazende aklimdan gecmiyor değil bir surpriz yaparak yatirimimiz bu kadar oldu demek.Ama tek korkum o gun nasilsa kardayız deyip gedzalarimla ayrilmak .

3.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Dogru diyorsunda onu dinlemis olsaydim para hala bankada yatiyordu.Simdi cok sukur maliyetinti dusuklugunden dolayi artidayim. BIST i anlatmaya kalksam kesin bir direnc olacak.Su an portfoyun yarısı sahsi yarısı anonim.Rahat oldugum tek nokta anonim miktar erise bile diger taraftan telafisi var.Ama bazende aklimdan gecmiyor değil bir surpriz yaparak yatirimimiz bu kadar oldu demek.Ama tek korkum o gun nasilsa kardayız deyip gedzalarimla ayrilmak .

Ortak dikkat et sevineceğini tahmin ederken benden habersiz nasıl yaparsın tepkisi yeme

4. Evet kadın fıtratı bu soylediginizde ihtimal dahilinde.Isin garibi calistigim kurumda bir yoneticimizde benim durumdan habersiz kendiside benimle ayni durumda benden yardim istiyor bu parayı nasıl soyleyeyim diye

5.  Alıntı Originally Posted by umk Yazıyı Oku
    evet kadın fıtratı bu soylediginizde ihtimal dahilinde.ısin garibi calistigim kurumda bir yoneticimizde benim durumdan habersiz kendiside benimle ayni durumda benden yardim istiyor bu parayı nasıl soyleyeyim diye

sm-g610f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    umk
    eşler arasında gizli saklı olmaz, hatun benim aldığım nefesleri sayar desem tabi ki abartmış olurum, önce şu millet borsada güzel kazanıyor diye konuya gir, bir nabzını ölç, e oda haberleri dinliyor olanı biteni görüyordur, baktın piyasaya girmeye yatkın, sürpriz dersin olur biter.

Benim hatun sizleri bile tanıyor yaw.

6.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    umk
    eşler arasında gizli saklı olmaz, hatun benim aldığım nefesleri sayar desem tabi ki abartmış olurum, önce şu millet borsada güzel kazanıyor diye konuya gir, bir nabzını ölç, e oda haberleri dinliyor olanı biteni görüyordur, baktın piyasaya girmeye yatkın, sürpriz dersin olur biter.

Benim hatun sizleri bile tanıyor yaw.
    Çok iyi ya

7. Selecin bugünkü takası heyecanlandırdi beni
    Credit Suisse 522 bin lot alim yapmış hemde satışı sıfır

8.  Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku
    Selecin bugünkü takası heyecanlandırdi beni
    Credit Suisse 522 bin lot alim yapmış hemde satışı sıfır
    forumdaşım
    credit'in herhangi bir tahtada gün içinde kemiksiz almayışına şahit olmadım, elbette takip ettiğim hisselerde, takas saklaması yoktur bilirsiniz de hatırlatmış olayım, city yada deuche'ye virmanlayacaktır

524.041 adet alışların %60'ı

Sayfa 189/1004 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •