Special Days Image
Sayfa 548/1004 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 4,377 - 4,384 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    körsünüz görmezsiniz görmeyeceksiniz
    şu pandemi döneminde yıldız gibi parladığını da göremediniz
    ben söyleyeyim
    akp olmasaydı
    cenazelerimizi sokaktan toplamakla baş edemezdik.
    bu çok açık
    Hayırdır Sayın Dobra
    Adam görüşünü yazmış
    Hepsi de kayıtlı ispatli sözler
    Neresi yanlış
    Hadi yanlış diyelim
    Ne oluyor size de Körsünüz diyorsunuz?

Sizin gibi düşünmeyen herkes kör ancak siz mi gerçekleri görüyorsunuz?
    Tek gerçek siz misiniz?

Ayıp ya siz sabahtan akşama kadar propaganda yapacaksınız ilk kez biri kendi görüşünü yazacak ve kalkıp ona kör diyeceksiniz...

Ayip yahu vallahi ayıp

Kaldı ki sizle daha önce siyasi olarak tartıştık .hatta kuluçka da vardı sakince konuştuk bitirdik saygı çerçevesinde.

Ancak kör lafını size yakıştıramadım.

Kaldı ki buraya gelmeme sebep olan da artık Sn Thejackalav ( svilengrad)
    Ve kuluçka için bile gelmem

Fikirlere bu kadar mı tahammülsüzlük olur...

Sakin, relaxxx Siyaseti en yakın dost ile bile konuşmak sıkıntı olabiliyor zaman zaman. O yüzden mümkün olduğunca siyasete girmemeye çalışırım hep. Ekonomi bakanı bence Enerji Bakanlığı yaparken çok başarılıydı. Ve aynı vazifeye devam etmeliydi. Malesef bu iş için gömlek büyük geldi kendisine bence de. Bu iş diğer bakanlıklara benzemez, vizyonun çok geniş ve kalburüstü bilgiye, tecrübeye sahip olmak lazım bana göre.
    Saygılar

Yatırım tavsiyesi değildir.

3. https://www.ensonhaber.com/dunya/fra...esteklemiyoruz

Gelen tepkilerin yoğunluğu karşısında daha fazla direnemeyen Macron söylemlerinden çark etti
    Hakaret içerikli karikatürleri desteklemediklerini söyleyen Fransız lider, "Müslümanların, bu karikatürlerle karşı hislerini anlıyorum. Biz bu karikatürleri desteklemiyoruz. Bunların arkasında olduğum algısı oluşturdular fakat arkasında değiliz." ifadelerini kullandı.

Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    ..yani siyaset disi geyik odasi demissiniz ..ama yatip kalkip burada siyasi icerik paylaşanlar...ee .. olmuyor..

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yanılmayacağımi biliyordum siyasetten geçilmiyor hemde bunu başlıkta en çok yazan sn dobra yapıyor .uyardım ama umursamıyor .. Eleştiriye tamam , yorum fikir beyan hepsine tamam kısmı siyasetide görmezden geliyoruz ama bazı yazılanlar siyaset değil aleni propaganda .. Koşulsuz şartız propaganda .. Bu başlık adına uygun olsun burada güzelce yazan arkadaşlar başlığı kapatmayalım lütfen bursda siyaset değil açıkça propaganda yapılmasına izin vermeyin , bir daha bu şekilde bir parti olmasa cenazelerimiz sokakta olurdu gibi propagandaya izin vermeyeceğim . Bir partiyi destekleyebilirsiniz diğer partiyi eleştirebilir beğenmeyebilirsiniz ama propaganda olmuyor .. Buradan sn dobra’yi uyarayım ben bir bilgi vereyim “ hiç merak etmeyin Türkiye Cumhuriyeti bir kisi yada bir partinin var olması yada var olmamasıyla ne batar ne çıkar “ bu parti akp, chp,mhp olsun hiç farketmez bu yüzden propaganda yapmayın . Bir gün bu denli ağır propagandayı gören karşıt görüşten birileri başlığa gelir sabah öğle akşam propaganda yapar o zaman bu güzel ortamınız çekilmez olur ve itirazda edemezsiniz çünkü burada aynısı daha oncede yapılıyordu .. Lütfen ceza vermek istemiyorum hep birlikte biraz daha dikkat edelim .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. https://www.ensonhaber.com/dunya/kan...nun-siniri-var

Kanada Başbakanı Justin Trudeau: İfade özgürlüğünün sınırı var
    Charlie Hebdo’nun Hz. Muhammed'e hakaret içeren karikatürünün sorulduğu Trudeau, “İfade özgürlüğünü her zaman savunacağız, ancak bu özgürlük alanı sınırsız değildir†dedi.

''Demokrasilerde bir bireyin özgürlüğü diğerinin özgürlük alanıyla sınırlıdır'' buda benden.

Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    hakaret etmeden buyursunlar yazsınlar.
    Size özelden yazdım bilginiz olsun ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Sn. Medwig, hassasiyetiniz için teşekkürler

hisse.net benzeri bir site (siyaset.net olabilir mesela) açma zarureti doğmuştur,

2011'den beri hisse.net'teyim,

hisse dışı yazı yazılmasını doğru bulmuyorum..

is the average of five people around the human..

Sayfa 548/1004 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •