Sayfa 993/1004 İlkİlk ... 4938939439839919929939949951003 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,937 - 7,944 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Nasip
    dün hatunun polholarını 4.20 den aktif satışa koyduk saatlerce kademede alıcıcı oldu
    bizimkiler gitmedi
    vallahi
    inanılacak gibi şey değil
    kuveyttürkde bunu nasıl becerdiler.
    gitseydi orge alacaktım.
    çalışılmaz onlarla onu almaz bunu almaz sanki adama tuborg al diyoz tebessüm-eczane by.blk sabırlı olana daha kısada olukluları izliyorum hocam sizin fikriniz varmı oluklular için y.t.değil

2. spek
    buralarda isen
    xxxl durumundayım bilesin

Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı, AB Katılım Öncesi Yardım Aracı (IPA) kapsamında desteklenen "Kovid-19 ile Mücadelede Ulusal Kapasitenin Güçlendirilmesi Projesi"ne ilişkin, "Bu sayede Türkiye'nin Kovid-19'la mücadelesinde gücü daha da artacak." dedi.

https://www.haberler.com/ab-den-turk...889760-haberi/

4.  Alıntı Originally Posted by batanborsacı Yazıyı Oku
    çalışılmaz onlarla onu almaz bunu almaz sanki adama tuborg al diyoz tebessüm-eczane by.blk sabırlı olana daha kısada olukluları izliyorum hocam sizin fikriniz varmı oluklular için y.t.değil
    onları kelepirken kaçırdık abi.
    şu küreci kalav paşanın yüzünden, ikisinide sordum küresinde ne görüyorsun diye.
    gedzayı sattığımda.
    şimdi çıkar senin almadığın kağıt mı var der de
    benin ona sorduğum kağıt sayısı 5'i geçmez.
    yok geçiyor saydım.

şimdi küsmüştür o, dost acı söylerdi söyledim paşam, sen olmuş kişisin.

5. eyvallah hocam sağol. yazılarından edindiğim KALAV kalbur üstü borsacı benim sizlerden öğreneceğim çok bilgi var syg.

6.  Alıntı Originally Posted by batanborsacı Yazıyı Oku
    eyvallah hocam sağol. yazılarından edindiğim KALAV kalbur üstü borsacı benim sizlerden öğreneceğim çok bilgi var syg.
    o para çuvalı abi kürecinin önde gideni.

7. [QUOTE=koçari;5116949]o para çuvalı abi kürecinin önde gideni.[/QUOT yapış paçasına ilaçlıkta olsa içinde uhde kalmasın

8. [QUOTE=batanborsacı;5116968]
     Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    o para çuvalı abi kürecinin önde gideni.[/QUOT yapış paçasına ilaçlıkta olsa içinde uhde kalmasın
    yok abi tarzım değil, hisseyi ben arayıp ben bulmalıyım.

Sayfa 993/1004 İlkİlk ... 4938939439839919929939949951003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •