Sayfa 946/1004 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956996 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,561 - 7,568 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. Kurbağalar bir gün yarışma düzenlemiş. Hedef; çok yüksek bir kulenin tepesine çıkmakmış.

Bir kurbağa sürüsü de arkadaşlarını seyretmek için toplanmış ve yarış başlamış. Seyirciler arasındaki hiçbir kurbağa yarışmacıların kulenin tepesine çıkabileceğine inanmıyormuş. Sadece şu sesler duyulabiliyormuş:

”Zavallılar! hiçbir zaman başaramayacaklar!”

Yarışmaya başlayan kurbağalar kulenin tepesine ulaşamayınca teker teker yarışı bırakmaya başlamışlar. İçlerinden sadece bir tanesi inatla ve yılmadan kuleye tırmanmaya çalışıyormuş. Seyirciler bağırmaya devam ediyorlarmış:

Sonunda bir tanesi hariç, hepsinin ümitleri kırılmış ve bırakmışlar.

Ama kalan son kurbağa büyük bir gayretle mücadele ederek kulenin tepesine çıkmayı başarmış. Diğerleri hayret içerisinde bu işi nasıl başardığını öğrenmek istemişler. Bir kurbağa ona yaklaşmış ve sormuş;

”Bu işi nasıl başardın?” diye.

O anda farkına varmışlar ki; Kuleye çıkan kurbağa sağırmış!

Siz de, hayallerinizi gerçekleştiremeyeceğinizi söyleyen söz ve kişilere karşı hep sağır kalın. Olumsuz düşünen insanları duymayın!..

TUM O SANa ait olanlar aslında bana da ait

2.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Kurbağalar bir gün yarışma düzenlemiş. Hedef; çok yüksek bir kulenin tepesine çıkmakmış.

Bir kurbağa sürüsü de arkadaşlarını seyretmek için toplanmış ve yarış başlamış. Seyirciler arasındaki hiçbir kurbağa yarışmacıların kulenin tepesine çıkabileceğine inanmıyormuş. Sadece şu sesler duyulabiliyormuş:

Yarışmaya başlayan kurbağalar kulenin tepesine ulaşamayınca teker teker yarışı bırakmaya başlamışlar. İçlerinden sadece bir tanesi inatla ve yılmadan kuleye tırmanmaya çalışıyormuş. Seyirciler bağırmaya devam ediyorlarmış:

Sonunda bir tanesi hariç, hepsinin ümitleri kırılmış ve bırakmışlar.

Ama kalan son kurbağa büyük bir gayretle mücadele ederek kulenin tepesine çıkmayı başarmış. Diğerleri hayret içerisinde bu işi nasıl başardığını öğrenmek istemişler. Bir kurbağa ona yaklaşmış ve sormuş;

”Bu işi nasıl başardın?” diye.

O anda farkına varmışlar ki; Kuleye çıkan kurbağa sağırmış!

Siz de, hayallerinizi gerçekleştiremeyeceğinizi söyleyen söz ve kişilere karşı hep sağır kalın. Olumsuz düşünen insanları duymayın!..

Dostum, bu beni aplication işine süren de işte bu...
    Amaç kazanmak değil.
    Türkiye de 500 karakter. ( Piyasa okuyan ve içinden 500 karakter)
    Amaç bir başarı hikayesi.
    Ben artık bir birey olarak yapabilecekleri mi başardım bu noktadan sonra o sağır kurbağı olmam gerek cool;:
    Saygılar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

3.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Dostum, bu beni aplication işine süren de işte bu...
    Amaç kazanmak değil.
    Türkiye de 500 karakter. ( Piyasa okuyan ve içinden 500 karakter)
    Amaç bir başarı hikayesi.
    Ben artık bir birey olarak yapabilecekleri mi başardım bu noktadan sonra o sağır kurbağı olmam gerek cool;:
    Saygılar
    Sayın kalav onun için yazdım zaten şimdi okudum eski yazıları ve okurken bu hikaye geldi aklıma..

Borsa İstanbul 2 hisseye tedbir getirdi.

Jantsa (#JANTS)
    Tedbir Yönetim sistemi kapsamında Jantsa payının piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle JANTS hisselerinde 18/01/2021 tarihinden itibaren 1 ay süreyle mevcut "Açığa Satış Yasağı"na ilave olarak "Kredili İşlem Yasağı" ve "Brüt Takas" önleyici tedbirleri uygulanacak.

Yaprak Süt ve Besi Çiftliği (#YAPRK)
    Tedbir Yönetim sistemi kapsamında Yaprak Süt ve Besi Çiftliği payının piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle YAPRK hisselerinde 18/01/2021 tarihinden itibaren 3 ay süreyle mevcut "Açığa Satış Yasağı"na ilave olarak "Kredili İşlem Yasağı" ve "Brüt Takas" önleyici tedbirleri uygulanacak.

5.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Bunu bi not edelim...
    2021 , değil ....2022 tahtası.
    Beni takip edenler ne demek istediğimi bilir. (sabrı, inancı , cefa çekmeyi bilen, zor, çok uzun ,çetrefilli bi maraton )
    Ama ucu hayallerin ötesinde olabilir, özellikle olabilir diyorum.
    Hiçbir şeyde olmayabilir.
    Saygılar.
    Bunu hicbir teknik temele dayanmadan soyleyen kisi aslinda sunu demek istiyor hisse toplandi hareket icin yeterince bunu ogrendim bilginiz olsun diyor...sonucta hisse sig...baska izahi yok mantigi yok...burada temel ve teknik analizle ispatlamasi lazim cok emin konusuluyorsa....grafige bakan zaten gecen 12 yilin ky hakaret kufurleri ile gectigini anlar zaten
    ..birde onlarin vebali var...benin gubrf de yaptigim beddua gibi...10 yil beklediler satmam bikmam icin...aceleleri yok ...

6.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul 2 hisseye tedbir getirdi.

Jantsa (#JANTS)
    Tedbir Yönetim sistemi kapsamında Jantsa payının piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle JANTS hisselerinde 18/01/2021 tarihinden itibaren 1 ay süreyle mevcut "Açığa Satış Yasağı"na ilave olarak "Kredili İşlem Yasağı" ve "Brüt Takas" önleyici tedbirleri uygulanacak.

Yaprak Süt ve Besi Çiftliği (#YAPRK)
    Tedbir Yönetim sistemi kapsamında Yaprak Süt ve Besi Çiftliği payının piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle YAPRK hisselerinde 18/01/2021 tarihinden itibaren 3 ay süreyle mevcut "Açığa Satış Yasağı"na ilave olarak "Kredili İşlem Yasağı" ve "Brüt Takas" önleyici tedbirleri uygulanacak.
    Vurgun oldu sustular simdi yuvalar yikilmaz umarim...

Merkezi Kayıt Kuruluşu, 7 şirketin hisselerinin borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla yapılan başvurulara ait bilgileri duyurdu. 3 hissede ise yüklü satış hazırlığı dikkat çekti.
    https://www.borsagundem.com/haber/3-...irligi/1543194

8. Gübrede durum çok farklı diğer hisselerle karıştırmayın.
    yalnız bilgi içerden sızdırılmış olma ihtimali çok yüksek.

hisselerde çok uzak (5/10 sene) satın alınabilir
    jantsa öyle kıytırık bi firma değil.

Sayfa 946/1004 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •