Sayfa 807/1004 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817857907 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,449 - 6,456 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Alınmanıza gerek yoktu hocam, sizi kastetmediğini anlamış olmanız lazımdı. ama öyleleri yok değil, çelhada kısada yanılmış çok üzülmüştüm umarım gedzaları taşıyorsunzdur, (hem zaten hisseler için günlük, haftalık aylık bir şey demem çok derim rastlamışsınızdır)

Saygılarımla.
    Sn. Üstadım..

Kimse bir diğerinin içinde kopan fırtınaları bilemez ki?.. Hayat işte.. Geçen hafta içerisinde, 1 gün arayla amcaoğlu ve halaoğlunu kaybettik korona belasından.. Kaldı ki, hastalık seyri ile yakın akrabamız, hani şu ekran ekran gezen Prof. Dr. Mehmet Ceyhan ilgileniyordu.. Neyse inancımıza zeval gelmesin..

Bizim oralarda 7. gün mevlid okutulur.. Ona denk geldi sitemim/isyanım.. Bir Elazığlı olarak Gedza mızı 23 lerde ağırlamak aylardır beklediğim birşeydi, kısmet değilmiş 22.50 patinajlarında onları da kaybettik..

Yalan dünyaya ısınana dek senet taşımayacağım..

Haksızlık ettiğim olduysa özür dilerim.. Hayırlı Cumalar..

2.  Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
    Sn. Üstadım..

Kimse bir diğerinin içinde kopan fırtınaları bilemez ki?.. Hayat işte.. Geçen hafta içerisinde, 1 gün arayla amcaoğlu ve halaoğlunu kaybettik korona belasından.. Kaldı ki, hastalık seyri ile yakın akrabamız, hani şu ekran ekran gezen Prof. Dr. Mehmet Ceyhan ilgileniyordu.. Neyse inancımıza zeval gelmesin..

Bizim oralarda 7. gün mevlid okutulur.. Ona denk geldi sitemim/isyanım.. Bir Elazığlı olarak Gedza mızı 23 lerde ağırlamak aylardır beklediğim birşeydi, kısmet değilmiş 22.50 patinajlarında onları da kaybettik..

Başınız sağ olsun hocam, ölenlere allah (cc) rahmetiyle muamale eylesin
    geride kalanlarına sabır versin.

''inna lillahi ve inna ileyhi raciun''

3.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Başınız sağ olsun hocam, ölenlere allah (cc) rahmetiyle muamale eylesin
    geride kalanlarına sabır versin.

''inna lillahi ve inna ileyhi raciun''

Teşekkür ederim üstadım.. Lütfen burayı taziye evine çevirmeyelim..

Hayat bu.. Tabii ki üzülenler de olacak sevinçlerini yaşamak isteyenler de..

Bence Gedza mız için bi Antebin Hamamları yakışır.. Çekinmeyin lütfen..

4.  Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim üstadım.. Lütfen burayı taziye evine çevirmeyelim..

Hayat bu.. Tabii ki üzülenler de olacak sevinçlerini yaşamak isteyenler de..

Bence Gedza mız için bi Antebin Hamamları yakışır.. Çekinmeyin lütfen..
    Buyurunuz hocam , tüm gedzacılara gelsin o zaman yazdıktan sonra geçmiş gönderilerinize baktım galiba yanlış anlamışım.
    saygılar
    tmosancılarada

Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
    Sn. Üstadım..

Başınız sağolsun Çınar hocam... Çok üzüldüm...

Bu salgın belâsı hepimizin başında. Evden çıkamaz olduk resmen...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

6. Sevgili kulucka abimizin annesi ve abisinin covid testleri pozitif cikmistir.Kendisi yakinen onlarla ilgilenmektedir.Rabbim mubarek cuma gününün hürmetine onlarla beraber tüm hastalarimiza sifa versin insallah.

7.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Sevgili kulucka abimizin annesi ve abisinin covid testleri pozitif cikmistir.Kendisi yakinen onlarla ilgilenmektedir.Rabbim mubarek cuma gününün hürmetine onlarla beraber tüm hastalarimiza sifa versin insallah.
    Gecmis olsun.. Hayirli cumalar

Hayırlı Cumalar,
    Çınar hocamıza başsağlığı, Kuluçka Bey için de acil şifalar dileklerimi iletiyorum.
    Hürmetlerimle

Sayfa 807/1004 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817857907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •