Sayfa 64/999 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 505 - 512 arası.

Konu: Viop - XXI

1. 2. dalga olsada ekonomiler kapanmayacak mış..hadi doldurun bunun altını..ne kadar ölü olursa ekonomi kapanmayacak..
    bunun adı çok pis algı kurarak milleti borsaya çekmektir..

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    başkan senden şöyle bir okkalı yorum alalım tavsiye niteliğinde ekgyo hakkında

merak etme sen tavsiyeni yap ben cevaplar cevaplamaz copy-paste yapıp direk cimer bimer spk vs. hepsinde şansımı deneyeceğim yeter ki birinde tutsun borsada kazanamıyoruz belki bundan kazanırız.
    ekgyo gitse gitse 2.40 a kadar gider g.ötünü yırtsa çıkacağı seviyeler anca orasıdır
    şu gündür itibaren danıştayın kararına 13 gün var borsa ayasofyayı satmaya başladıysa ekgyo da 1.80 altlarını görür 13 günde sonrasını bilemem akrara göre 1.20 ler yada 2.40 lar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Dün camlar birbirlerine bakarak arttı bugün aynı şekilde düşüyor gibi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by borsa1978 Yazıyı Oku
    Global birazdan yesillenir. Pala biraz yukarı sürer. 116.000 üzerinde kapanış yapar diye tahmin ediyorum
    114.li rakamlarda benim beklentim bugün için
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. hangi devlet diyor..2021 de okulları ben açacam diye..var mı böyle bir devlet..millet koyun ya..önüne ne koyarsan yer..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,530
     Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    2. dalga olsada ekonomiler kapanmayacak mış..hadi doldurun bunun altını..ne kadar ölü olursa ekonomi kapanmayacak..
    bunun adı çok pis algı kurarak milleti borsaya çekmektir..
    bu YİGİDOLAR hep böyle konuşur.Ama konteynırlar morg olunca tüm dirençleri tarumar olur.

İNGİLTERE BAŞBAKANI DA yiğitlik yaptı...şimdi en korumacı başbakan oldu..musibet-nasihat olayı.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

bugün ki doalr işlemi için biryerlerden açıklama geldi mi iptal edildi diye

8. Niye düstü simdi bu

Sayfa 64/999 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •