Sayfa 109/999 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 865 - 872 arası.

Konu: Viop - XXI

132.600 maliyetli uzunumu 135.400 e yazdim. 137 bine kadar kisa pozisyona girmicem. Hatta 137.500 lere kadar beklemeyi grafigi izlemeyi dusunuyorum.
    Bol kazanclar herkese.
    Şeker Dünyam

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    satamadın diye üzgünsün..

ama üzülme zira herkes kıskanıyor o depodaki malları..

Secbul 50 cent unutma...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3. 9 günlük ho 115695,26 günlük ho 112345 yön yukarı..........ytd

4. OYAKC şuursuzca yükselmey devam ediyor:-) YTD.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5.  Alıntı Originally Posted by mühendisyatırımcı Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kimseyi etkilemek istemem ama short açan varsa mutlaka stop koysun yarın çok sağlam bir kuş uçuşu görebiliriz. Borsada çok eski sayılmam ama bu hareketi belki on defa gördüm. Kuşlarımız uçmaya hazır hale gelmiş gibi görünüyor. Ne zaman olacak bilmiyorum ama çok sürmeyecek sanki. Shortçular mutlaka stop koysun.
    Size anlatmaya çalıştığım işte buydu. İnşallah kimse fazla zarar etmemiştir.

6. Bankalari 114 de mi ne aldin 118 de ve hala zarardayim
    Komple banka aciga satisi kapatmalari lazim
    Bu ne trade ne borsa ne de baska sey

7.  Alıntı Originally Posted by mühendisyatırımcı Yazıyı Oku
    Size anlatmaya çalıştığım işte buydu. İnşallah kimse fazla zarar etmemiştir.
    benim anlamadığım piyasada yön,trend yukarı iken neden düşüşe oynarsın? (daha çok xu030 endeks için konuşuyorum)
    tamam mart ayında oynadın mantıklı idi. o zaman pay piyasasında da oynanabilirdi.
    şimdi oynamanın mantığı ne?
    ha düştü ha düşecek diye ise ya tekniğe yanlış bakıyorsun, ya makroya bakmıyorsun ya da aksiyonu seviyorsun.

bankalar üzerinden arguman geliştirmek yanıltıcı olabilir..
    belki bankalar yerinde sayması gerekiyordu finansal gerçekler nedeniyle, ama endeksi çıkartmak için diğer hisseleri kullandılar.. yani yannış olan bankaların aşağıda kalması değil belki endeksin değerinin yukarıda olmasıdır.. bu olasılığı da gözününe almak gerekir..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 109/999 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •