Sayfa 170/999 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: Viop - XXI

1.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    17,30 verdikleri tkfen 18,03 nasıl bir güç nasıl bir para var. insanın tüyleri diken diken oluyor.

rol çaldım bir arkadaştan öyle diyordu.
    Sen de cezadan sonra bir geldin pir geldin. Bu enerjini nerede harcıyordun acaba. O arkadaş gibi reklam kokan hareketler yapma bence. Son yükselişte en zayıf kalan hisselerden, 2-3 gün güçlü durdu hemen reklamlar başladı.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by Kartalım10 Yazıyı Oku
    Ülkerciler yavaş toplayın daa anladık 36 yolculuğu başladı da bu kadar olmaz aç kurtlar gibi saldırıyorlar tcell 16.40 üzeri kapatırsa yarına şenlik var demedi demeyin şimdilik savaşı boğalar kazanıyor esen kalın.
    ülker 26,30 üstüne atarsa o da coşkuya gidebilir. alsak kesin düşer y.t.d.

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

3.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    tüpraş sıkışmayı yukarıya kıracak mı !!

sabır taşı olsa çatlardı şimdiye kadar üstat

4. Görüldüğü üzere borsanın artık %1 dahi düşmesine izin verilmiyor. Hala gelmiş burada millet borsa çökecek göçecek naraları atmaya devam ediyor. Yok 2. dalga, yok dünya batıyor....

Selçuk geçer ve benzeri felaket tellalı youtuberları izleyip çöküş bekleyenler 1 yıldır tokat üstüne tokat yedi. Hala akıllanmadı. TL basıp hisse alınabildiği müddetçe bu borsa DÜŞEMEYECEK. Her düşüş ise alım fırsatı yaratacak.

5. History Chanel'da rehineciler programı var. İnsanlar ellerinde değerli zannettiği eşyaları getirip bunlara satıyorlar, çoğu zaman bir uzman çağırıyorlar ve uzman gerçek mi sahte mi kopya mı vs inceleyip söylüyor. İmzalı bir resim veya objede mürekkebin kağıda yayılması, eşyalarda baskılarda o zaman ki renkler vs çok fazla detay var.

ML robotunu takdir ediyorum, ortada suni işlem var ise üzerine yürüyor nasıl yapıyor bilmiyorum, tabi robot değil insan gözü de olabilir.

Bir de küçük kurum gün boyu veya gün aşırı topluyor, ML satıyor, bir anda ML katlamalı alıcı durumuna geçiyor. Kritik hisselerde taşeron da kullanılıyor olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    yukarıdan alanları perişan etti zaten 120 üstünde alıp bekleyen çoktur. bende ak garan arasında kafayı yedim. az önce akbankı satıp garan aldım. öyle uyuz oldum...
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

7.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Tüpraş'ın bollinger kangren olmuş sıkışmaktan
    Yükselişe de katılamamış.
    Yukarı patlamayı becerebilirse bütün endeksi sırtlar.

8. Şamar oglani bankalar..
    Gelen giden vuruyor

Sayfa 170/999 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •