Sayfa 475/999 İlkİlk ... 375425465473474475476477485525575975 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 3,793 - 3,800 arası.

Konu: Viop - XXI

1.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    abi ana dile geçsek böyle mi konuşup anlaşacağız ... yada bu anadil mi ..
    Anadilin turkceyse maske yerine agizlik de
    Ama tabi senin niyet baska o ayri

2.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Anadilin turkceyse maske yerine agizlik de
    Ama tabi senin niyet baska o ayri
    en altta no problem var abi...hani ana dili kullanacağız ya...

3.  Alıntı Originally Posted by soros74 Yazıyı Oku
    Ben bir ay once sattigim evin parasiyla gumus almistim. Vadem en az iki yil.

Benim bildigim Vakif Katilim ve Tebden TL bazinda gumus alinabiliyor. Vakif Katilimin gunluk limiti 200K TL.

Yabanci bir rapora gore endistriyel gumus talebi onumuzdeki dort yilda dort kat artacak. Nedeni ise elektrikli otomobiller.
    siz nerden aldınız gümüşü ? yüzde bir vergi ödediniz mi ?
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

4.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    en altta no problem var abi...hani ana dili kullanacağız ya...
    Mahsus o
    Dikkat ceksin diye

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
     Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    siz nerden aldınız gümüşü ? yüzde bir vergi ödediniz mi ?
    Vakif Katilimdan aldim. Yuzde biri odedim ondan kacis yok. Ama getiri potansiyeline bakinca yuzde birin anlami kalmiyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
    Sn bedo

Büyük olasılık huriye devletinin hintlip şehrinde sıkışıp kalan mücahitler kartal devletinin yenilgisi yüzünden ayı devletinin temizlenmelerini yoğun isteği ile lublilina devletine anlaşmalı olarak huriye devleti bulduğu çözüm ile götürüldüler.

Ve kozlarını orada paylaşıyorlar.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

7.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Sn bedo

Büyük olasılık huriye devletinin hintlip şehrinde sıkışıp kalan mücahitler kartal devletinin yenilgisi yüzünden ayı devletinin temizlenmelerini yoğun isteği ile lublilina devletine anlaşmalı olarak huriye devleti bulduğu çözüm ile götürüldüler.
    seni moruk abiye havale ediyorum ... seni ancak o anlar.. anadilde takılıyor oda sen gibi..

8.  Alıntı Originally Posted by soros74 Yazıyı Oku
    Vakif Katilimdan aldim. Yuzde biri odedim ondan kacis yok. Ama getiri potansiyeline bakinca yuzde birin anlami kalmiyor
    Vakıf katılım , katılım bankacılığı olduğu için , size kasasında sakladığı fiziki gümüşü satmış olmalı. Yani siz alınca , kendi fiziki gümüşünü kasada başka bir yere alıp üstüne adınızı falan yazmış olmalı... Normalde bankalarda bu işlemler kağıt üstünde oluyor katılım bankacılığında yasak diye biliyorum ... Bir de fiziki işlemlerde % 1 yok deniyordu mesela siz vakıf katılıma önceden haber verseniz ben şu tarihte gişeden gümüş alacağım diye , bankada yatırım veya vadesiz hesabı olmayana satış yapması lazım , o zaman yüzde 1 ödemezdiniz... Sonra o aldığınız gümüşü , o an tekrar vakıf katılıma fiziki olarak geri verip açtıracağınız vadesiz veya yatırım hesabına yatırma imkanı yok mu ?
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Sayfa 475/999 İlkİlk ... 375425465473474475476477485525575975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •