Sayfa 272/999 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: Viop - XXI

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    üstat saygı duyarım görüşünüze ancak her şey de temettü değil. yabancının temettüye bakıp da geldiklerini pek düşünmüyorum açıkçası. onlar daha çok ky yi söğüşleyip kar yapma derdindeler gibime geliyor. temmettü de onlara anca küçük bonus gibi.
    ama borsaya açık şirketlerin temettü dağıtması gerekir bunda mutabıkım.
    Temettü çıpadır. Hissenin değerini etkiler ama hissenin değerinden etkilenmez. şu anda piyasaya dalan küçük yatırımcının, dalgalı havada böyle bir çıpası olmazsa limanı göremeden gemiden atlama ihtimalini yüksek görüyorum. Bu nedenle yabancılar gitsin yerliler gelsin diyorsan temettü vereceksin.
    O egeli ben değilim

2. Aciga satisla ilgili mutlaka duzenleme olmali ben hic yapmadim aciga satis dusecegini dusunursem short açıyorum , burdaki aciga satis tamamen hisseyi gocertme amacli usulune uygun yapılmıyor
    Nasil yapildigini bilmiyorum ama sistemin bir falsosu var bu kdr israrla inatla güvenle satiliyor sonunda hisse de göçüyor
    Aciga satışlar virmanlaniyor diyen var birseyler var bunlara bu kdr cilginca yüklü güvenle sattıran

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Aciga satisla ilgili mutlaka duzenleme olmali ben hic yapmadim aciga satis dusecegini dusunursem short açıyorum , burdaki aciga satis tamamen hisseyi gocertme amacli usulune uygun yapılmıyor
    Nasil yapildigini bilmiyorum ama sistemin bir falsosu var bu kdr israrla inatla güvenle satiliyor sonunda hisse de göçüyor
    Aciga satışlar virmanlaniyor diyen var birseyler var bunlara bu kdr cilginca yüklü güvenle sattıran
    Açığı satışı olumsuz olarak değerlendiriyorsunuz ama açıkçıyı köşe sıkıştırmak için hissenin yukarı çekildiği vakalardan hiç bahsetmiyorsunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Açığı satışı olumsuz olarak değerlendiriyorsunuz ama açıkçıyı köşe sıkıştırmak için hissenin yukarı çekildiği vakalardan hiç bahsetmiyorsunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Olmayan mali satiyor sonucta hayali trade gibi
    Akbank da milyon lotlar aciga satildi bugun
    Burada amacina uygun yapilmiyor aciga satis onune gecilmeli bir sekilde

5.  Alıntı Originally Posted by jellat Yazıyı Oku
    arkadaşlar iyi akşamlar şimdi bir girim dedim tacirlerin online sisteminde bir arzamı var
    arkadaşlar şimdi girdim sistem tamamdır

6.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Olmayan mali satiyor sonucta hayali trade gibi
    Akbank da milyon lotlar aciga satildi bugun
    Burada amacina uygun yapilmiyor aciga satis onune gecilmeli bir sekilde
    Toptan işlem ile perakende işlem belki ayırılabilir. 250 milyon TL yi hemen karşılayacak kurumsal yapı Türkiye'de yokdur. İlla birileri inceleyecek onay alacak karşılayacak vs olan olmuş olur. Zaten o kadar büyük para sahipleri aynı kulubün üyesidir, birbirlerinin ayağına basmazlar.

Kapitalist sistemin özü serbest rekabete dayanıyor, ama gizli oluşumlar serbest rekabet ortamı sağlamıyor. Sokakta sıradan insanlar birbirine yol vermedin diye birbirini boğazlıyor ama büyük servet sahipleri kardeş gibi yaşıyor.

>>>>>
    jeton düşecek ama biz göremeyeceğiz
    katakulliye getiriyorlar seni
    uyan be oğlum hile var işte
    devamlı bizi de üzmesene
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sağlık bakanı koca ilacı bulduk dedi yarın duyuracağız patentini aldıkmı vs bir şeyler dedi tedavi için kullanıyordu resmileştireceğiz gibi bir şeyler söyledi tam anlayamadım ama tedavi için kullanılan ilaç artık duyurulacak Çin Rusya hammadesi alınacak seri üretime geçecek satılacak bir şeyler dedi.

Çok karışık yazdık spiker bir ilaç sordu koca dediki o ilaç artık resmi olarak tedavide kullanılacak onu açıklayacağız dedi yanlış anlamadıysam

Sayfa 272/999 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •