Sayfa 452/999 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: Viop - XXI

1. Geçen günkü 40 ar milyon lot AKBNK ve GARAN satışları takasa yansımış, emeklilik fonları da arada satmış.

Alanlar dağınık.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    134.975 shortla girdiöm haftasonuna 133.000 görürsek kaparım. Kar stopum orda. Minimum 2.000 puan.

Bugünkü pastayı atabilecek var mı?
    Bu kişi günlük yayınlıyor.

https://twitter.com/CanEmrahYILMAZ/s...750210/photo/1

3.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Dostum müsait olunca Tav bakabilirmisin?
    16.90 a düşerse alırım derken biranda düşüverdi...
    Biraz uzun aldım bakalım be çıkacak bahtımıza...

Dostum hakim olduğum bir tahta değil malesef, hiç işlem yapmışlığım yok tavhl' de...

Senin için biraz inceledim, THY ile korelasyonu yüksek, ama takası daha derli toplu, neredeyse %70 yabancının elinde...bıyıklı mı, bıyıksız mı orasını bilemem...

HSBC son 1,5 aydır istikrarlı bir şekilde CİTİ' nin malını satıyor, ama dediğim gibi takas toplu olduğu için pek bişey anlaşılmıyor...

Teknik olarak bu seviyelerden güzel görünüyor kağıt, 16,90' lardan almışsan bence biraz tutulabilir...

Dikkatimi çeken, 17,80 altına inmemesi gerekiyormuş teknik olarak ama yaklaşık 100 kademe altına kadar vermişler...

Ciddi fake emareleri var ama, durduk yere buraya kadar vermeleri, muhtemelen korkutma amaçlı...

Kısa süre içinde 17.80 üzerinde atıp güvenli bölgeye geçmek isteyecektir...

Ondan sonra 18.70, son olarak 19.05 gibi görünüyor...

4.  Alıntı Originally Posted by kaankaan Yazıyı Oku
    Bu Ayasofya tutmadı rahip olayına benzemeyecek ne net bir tepki nede twit ustası trump ses seda yok
    Atıp tutuyorlardı tüm inançlara saygı örneği olur diye ee biz o örneği göstermedik hani gıkınız çıkmıyor
    Ben onun rum kesiminde yada Yunanistan Bulgaristan vs gibi yerde camii nin kiliseye çevrilmesi iile mukabele edeceklerini yada tüm tarihi camilere misilleme olur. Turisti unuturuz.

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    credit terbiyesizine bak 10.000 long açmış.

6. Herifler bankaları illa alacaklar ama sürekli şeker yüklemesi yapıp komaya girmelerini bekliyorlar bence.

Sağlık işlerinden anlamam ama sanki böyle bir şey vardı.

7.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    credit terbiyesizine bak 10.000 long açmış.
    Şort kapamış o.
    Alan işyat.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. pasta net long ama şubat vadeyi hatırlıyormusunuz ordada böyleydi credit 140.000 ortalamayla eşşek yüküyle yanlış hatırlamıyorsam 190.000 kontrat longu vardı. Sonra bir kucağa aldılar palayı 100.000 de soluğu aldı.

Sayfa 452/999 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •