Sayfa 471/999 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571971 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: Viop - XXI

1.  Alıntı Originally Posted by soros74 Yazıyı Oku
    Ayasofyadan sonra sira Gobeklitepede. Bence orasi da ibadete acilsin.
    Aslında güzel noktayı yakaladınız
    Cunki avrupa temelleri helenik medeniyet vs diye
    Yunan i havadan sudan sebeplerle paraya boğdu
    Avrupanın derdi medeniyet
    Din değil
    O yüzden göbeklitepe iyi para eder
    Doğru lansman olursa tabi
    Zate Tr de ortodoks nüfusun dindar kesimi Hatay da ist değil
    Onlarda kendilerini başpiskoposluk olarak göbekten Şam a (suriye ye bağlamışlar) ist degil
    gobeklitepe yunan helenik vs medeniyete göre 4bin yıl daha eski
    Kıdem var yani

Medeniyet = para

Öyle goruyolar

Birbirinden bağımsız değil

Bazı avm lerde zengin ama hareketlerine dikkat etmeyen turistlerden de kaçınıyolar

Alıntı Originally Posted by VIOPCU Yazıyı Oku
    Kusura bakma kardeş. Siyaset yazma taraftarı değildim. Ama discretus kardeşim siyasate bulaşınca birden cevap hakkı doğdu. Haklısın.
    Estağfurullah. Ben belirlediğim üç hissede üç ay içinde sürekli olarak alttan alıp maliyetimi düşürüyorum ve çıkınca da satıyorum. Şükür kar geliyor çoğunlukla ama bu teminat işini bir türlü tam istediğim gibi ayarlayamıyorum. Aslında yaptığım sizinle aynı ama hissede. Düştükçe long kontrat sayımı arttırıyorum. Ama eğer bizim toplam kontrat sayımızı ve ortalamamızı gören bir sistem var ise sıkıntı önünde sonunda bizi zarar ettirirler. Merak ettiğim aslında bu.

Siz sadece endekste misiniz hisse kontratı aldığınız oluyor mu?

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

3. Bir sonraki adım belki TL yi altına bağlamak olur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Bazıları şu anda gümüş alıyor.
    Sizce doğrumu.?
    Ben sormuştum galiba. 15 gün önceydi.

Türkiye'de gümüş yatırımı nereden yapılabilir diye. 17 idi 19,053 olmuş. 21.12 hedef li tutulabilir.

Yeni alacaklar varsa bilemem. Daha önceki zirvesi 49.300 ler.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Avrupanın yunan felsefesine karşı duyduğu saygı insan merkezli tanrılar oluşu.isa nın da insan tanrı olması isa ya yakın olmalarından kaynaklı
    Tanrıdan ateş çalmaları.
    Bireysel mücedelin başlangıçı.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    borsa iki gün kapalı.. ne olacağını göreceğiz ama yukselmesine veya düşmesine iman etmiş herkesi şaşırtma potansiyeline sahip..hisseler bazında hareketler iyi kontrol ediliyor..
    15 temmuzda kapalı da, diğer gün ne zaman?

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Herifler alıp 3-5 gün sonra satacak ile gömü olarak saklayacakları anında anlıyor.
    Hacim aldatıcı, alan satan aynı ekip, araya yabancı girince tespit ediliyor.

Az tutar ile oynamak ya da altın vuruş zamanları kitle ile beraber hareket edip erkenden sıvışmak lazım. İster istemez yeni plan yapana kadar ters yöne karar veremiyorlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    15 temmuzda kapalı da, diğer gün ne zaman?

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hafta sonunu kasdettim.. yani şu anda işlem yok açılınca gidişatı göreceğiz manasında..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 471/999 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •