Sayfa 499/999 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: Viop - XXI

ayasofya kararına istinaden global bir altın vuruş bekliyorum.

eğer bunu engelleyebilirler ise borsamız artık kontrol altında olup bundan sonraki düşüşler 1-2 bin puanları geçmez diye düşünüyorum.

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    govaladılar ya...yasak geldi ona...açığa satış yasağı yani...1-2 kurum daha vardı unuttum...

Barclays, Credit Suisse ve Merrill Lynch'e üç ay yasak getirilirken Goldman, JPMorgan ve Wood and Company'e bir ay yasak geldi.

https://www.bbc.com/turkce/haberler-...%20al%C4%B1yor.
    Piyasa açığa satış istemiyor. Gerçek satış istiyor.
    Öyle açığa sat piyasayı boz. Varsa elinde mal sat alalım demeye getiriyorlar.
    Açığa alışta yasaklanması lazım.

Gerçek piyasa.

Bugün ab’de Türkiye konuşulacak. Olumlu veya olumsuz gelişme olabilir. Olumludan kasıt olumsuz gelişme olmaması olacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    açığa satış yasak olacaksa tüm kurumlara yasak olmalı ve sürekli yasak olmalı...yok olmayacaksa hiç bir kuruma yasak olmamalı...merrill sen 3 ay yasaklısın, goldman ve JP Morgan sen 1 ay yasaklısın bu olmaz...

bence olmaz yani...

vergiler güya yatırım için alınıyor.. ama yatırımda kullanılmıyor..mesela yazlık saray yapılırken kullanılıyor..

onun yerine yatırımlar için (hastane, köprü vb) "gavurlardan" kredi alınıyor..

borsada piyasanın sağlıklı işlemesi için gerekli olan açığa satışı kapat ama kendin bu ülkeyi köleleştirecek tarzda dışardan senin olmayan parayı borç al.. vergileri ise çarçur et..

fevkalade tutarlılık !!
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6. bunlar perşembe cuma piyasanın düzenini moralini bozdular.. düzen derken son zamanlardaki saçma ama sürekli yükselen piyasa.. bugün yeniden bi kırmızılık oluşursa iyi kağıt seçmek lazım. yoksa altında kalırız enkazların.

endeks 30

yukselen ilk 5 vs düşen ilk 5..

tüm kagıtlar artıda..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    5 günlük ort. 116.450 görünüyor. Herşey normale dönecekse bu seviye üstünde satışların karşılanıp 117 bin den geçen trende gitmesi gerekir. Yoksa yerçekimi yine alağı çekmeye başlar.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Sayfa 499/999 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •