Sayfa 529/999 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: Viop - XXI

1. CDS 517,80

BİST’e gelen 450.000 yeni yatırımcı para kazanacak mı yoksa bamya mı?

Dolar 20 gündür 6,85 seviyesinde sabit seyrediyor.

Enflasyon % 12 faiz % 8,25

Dış borç ödemeleri, sonbahar 2 dalga (covid)

İşsizlik rakamları

Kafamda deli sorular. Beynim durdu sanki.

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    abd uçuşta. özel bir haber mi var?
    abd hazine bütçe dengesi aylık -864.1 milyar dolar (önceki:-398.8 milyar dolar )

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    ABD uçuşta. Özel bir haber mi var?
    Bugün ikinci çeyrek bilançolarının gelmeye başlamasından önceki son gün..

Yarın:

JPMorgan Chase & Co (JPM)

Citigroup Inc (C)

Wells Fargo & Co (WFC)

bilançoları geliyor,pandeminin hasarı ne kadar olmuş ,piyasalarla makas ne kadar açılmış bakalım...

4. Bilançolar sanırım olumlu olarak fiyatlanıyor. Gerçi artık ne mantıklı ne mantıksız o da karıştı. Adamlar alınan pozisyona göre indirip çıkartıyor.
    Yarın ilginç bir gün olabilir. Volatiliteyi merak ediyorum

5. Dünyanın tüm tradarları Tesla da galiba

6. Honda fabrikasını satışa çıkarmış. Genelde belirli bir modele göre fabrikalar optimize ediliyor. Alacak kişi benzer bir model üretecek ise para eder yoksa arsa fiyatına gidebilir. TOGG bize uygun değil deyip ilgilenmemişti.

Türkiye'den komple çıksalar lisans ile benzer model üretelim diyen olabilirdi.

https://www.sozcu.com.tr/2020/otomot...ikasi-5927213/

Fabrika hakkında özet bilgiler.
    >>>>>>>>
    https://honda.com.tr/honda-turkiye

Honda Türkiye
    Hayallerin gücü...

Honda binek otomobillerinin üretim, ithalat ve pazarlaması ile Honda motosikletlerinin ithalat ve pazarlamasından sorumlu Honda Türkiye, 1992 yılında %50 - %50 ortaklıkla Anadolu Honda Otomobilcilik A.Ş. adı altında kuruldu.

21 Eylül 1996´da Gebze Şekerpınar’da temeli atılan Honda Türkiye Fabrikası’nın inşaatı 14 ay gibi kısa bir sürede tamamlandı ve deneme üretimine geçildi. 1997 yılı sonundan itibaren Honda’nın Civic modelinin seri üretimine başlayan şirket Ocak 2003 tarihinden itibaren Honda Türkiye A.Ş. olarak %100 Honda Motor Co. sermayesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gebze Şekerpınar´da bulunan fabrika, Honda´nın Avrupa´daki ikinci otomobil üretim tesisidir. Honda Gebze fabrikası toplam olarak 292.297 m2 alan üzerine kurulmuştur. 2007 yılı içinde üretim kapasite arttırma çalışmalarına başlayan fabrikanın üretim tesisleri ve ofisleri içeren kapalı alanlar toplamı 80.000 m2’ye ulaşmıştır. Araç sevkiyat sahası, motosiklet eğitim alanı ve yolların oluşturduğu açık alanlar ise 212.297 m2’dir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    Bugün ikinci çeyrek bilançolarının gelmeye başlamasından önceki son gün..

Yarın:

JPMorgan Chase & Co (JPM)

Citigroup Inc (C)

Wells Fargo & Co (WFC)

bilançoları geliyor,pandeminin hasarı ne kadar olmuş ,piyasalarla makas ne kadar açılmış bakalım...
    Abd deyyusunda sistem soyle isliyor
    Usta bilancolar kotu ne yapacaz
    Beklenti var onu kullanin
    Oncek kar 10 .... beklenti 2 ... gelen 4 ....o süpermiş bilancolar :d

8. Nereye düşerse düşsün her noktadan her yerden alıcam. Sabah aldıgım agresif longlarla devam edicem. Shorttan yiyeceğim kazığı yedim iki günde. Kardayım ve devam edicem

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 529/999 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •