Sayfa 54/999 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Viop - XXI

1. X30 ve XTUM veriler biraz eksik olabilir.

Yeni bir sisteme geçmiş olabilirler
    X30 satıp gelen para ile XTUM alıyorlar gibi

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Hangi short açık vurduğum hisse varsa

Sayfalarına bakıyorum

Malı kaptırmayın arkadaşlar yazısı görüyorum 😃😃

Adamlar bekliyor hiç hesap etmiyor keyfimin yettiği yerden açık kapatacağım nasıl olsa faizi ile değil mi yahu taşımak

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    kuşların kanadını kırmışlar.çok yükseklere çıkan kuşun kanadı kırılırsa ne olur?
    geçen haftadan beri belli idi 13 e vurdurdular oralardan malı paylaştırmaya başladılar millet düştükçe maliyet düşürüyorum diyip almaya devam ediyor. palada sağolsun herkesin maliyetini düşürüyor. tabi yılbaşı civarında elinde 13-14 den mal olan ve azımsanamayacak bir çoğunluğuda unutmamak lazım geçen thy yi bir nebze anlarım uçuşların bir kısmını başlattı ama pegasusa bakın doğru düzgün uçtuğu yer yok
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Cool

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Pahalı gördüklerim eregl krdmd thyao

eski topikte kalmış dün yazmıştım...tam saat 12,35 te...bakın bakalım bist 30da en çok düşen 3 senete...

Akçay avatarını sevdim şener şen kaleci rolünde ????????? Gol yeme de ....
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

5. Rte , turk borsaninin en buyuk kabusu
    Bu bollukta yillardir cop hisselerin en buyuk sebebidir

6. XU100---116.333 ( -0,51)
    XU030---132.848 (-0,88)
    XBANK---129.917 (-1,33)

Açığa satış gelecek ve bankalar çıkacaktı. Zeki Müren de bizi görecek sanırım ))

TÜGVA'dan Ayasofya'nın ibadete açılması için imza kampanyası
    Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA), Ayasofya'nın cami statüsüne geçmesi için sosyal medyadan imza kampanyası başlattı.

ayasofya 15 temmuzda camimi olacak. çok manidar.

çok yanlış

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    TÜGVA'dan Ayasofya'nın ibadete açılması için imza kampanyası
    Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA), Ayasofya'nın cami statüsüne geçmesi için sosyal medyadan imza kampanyası başlattı.

ayasofya 15 temmuzda camimi olacak. çok manidar.

çok yanlış
    ben destekliyorum o bölgenin camiye ihtiyacı var ne zaman gitsem her yer gavur kaynıyor etrafı yeter artık
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 54/999 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •