Sayfa 55/999 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 433 - 440 arası.

Konu: Viop - XXI

dolares 686 üstüne attı hayret.demekki kamu bankalarına yeter artık bırakın satmayı mı denildi nedir?numunelik long açtım dolareste...

2. amaç comarlarin gazini almak. Danistay!dan hayir cevabi gelir, Yargiya saygimiz sonsuzdur diyip, cami yapmazlar.
    Sonucta ileride (her secimde) daha cok Ayasofya ekmeği yemeleri lazim.

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    TÜGVA'dan Ayasofya'nın ibadete açılması için imza kampanyası
    Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA), Ayasofya'nın cami statüsüne geçmesi için sosyal medyadan imza kampanyası başlattı.

ayasofya 15 temmuzda camimi olacak. çok manidar.

çok yanlış

3. Bence Danıştay onay verir cumhurbaşkanı bakın hukuk bize yetki verdi ama bizim kültüre saygımız var açmıyoruz der.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. endeks shortların yanına tkfendemi koysam...

5.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    endeks shortların yanına tkfendemi koysam...
    Ben şortları kapattım. bu palanın işi belli olmaz. burdan biraz yukarı teperse tekrar şortlarım

dolarda tarihi bi ana tanıklık ediyoruz sizse goygoy yapıyorsunuz. yav adam 1 aydır kapıduvar olan direnci gecti ..teknik olarak böyle kaparsak önü açıldı demek....

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben destekliyorum o bölgenin camiye ihtiyacı var ne zaman gitsem her yer gavur kaynıyor etrafı yeter artık
    gavur dediğin suriyeli herhalde

8. Ayasofya yuzunden dolari costurursa rte bir %5 daha oy kaybeder zaten hizla çakılıyor millet krizden bikmis durumda

Sayfa 55/999 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •