Sayfa 811/999 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 6,481 - 6,488 arası.

Konu: Viop - XXI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Endeksi bankalardan kısaca ak ve garandan okuması kolay oluyor. Ne zaman ki önemli trendleri zorlasalar endeks tepeden sert düşüyor. Sabah ki 120500 de bankalar hareketsizken öğleden sonraki 120500 de nerdeyse yüzde 2 yukarı daha yükselmişken endeks yükselememiş. Önceki hareketlerde hep böyleydi.
    Akbank 82 binde 5.40 ... 116 binde 6.20... 118 binde 5.80

Kısacası; endeks yükseliyor bankalar (ak garan) sakinse yükselişe devam,
    Endeks yükseldi yükseldi durdu bankalar hareketlenmeye başladıysa tırs... ytd
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Yarın reis çıkıp kurban bayramı namazını akropolde kılacaz der mi?

3. Abka kardeşim özel mesaj atamadım ya sana telefondan bağlandığımsan sanırım özel mesaj atarmısın bana zahmet olmazsa müdürüm

4.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim...

Ama zamanlamayı yine tutturamadık...

PALA ya burayı okuyor, ya benimle aynı göstergeleri kullanıyor, ya da ben PALA ile aynı göstergeleri kullanıyorum...

Geçen sefer de trend dönüşünü bir gün farkla kaçırmıştım...

Ama aceleci olmaya gerek yok, yarın önemli, zira global bir satış dalgası beklediğim için, bugünkü ani hareket bakış açımı pek değiştirmedi...
    hocam hangi göstergeleri ve zaman aralığını takip ediyorsunuz sorabilir miyim. Güzel yakalıyorsunuz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,721
    BU haberden 1 saat sonra satış başladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Borsadaki katılımcı sayısını 1,5 milyon üzerine çıkardık"
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6. Erken seçim olabilir deniyor, bugün haber vardı. TUSIAD partileri ziyaret edip ekonomik programlarını soruyormuş.

https://www.dunya.com/ekonomi/tusiad...-haberi-475799

TÜSİAD Başkanı Simone Kaslowski başkanlığındaki TÜSİAD Yönetim Kurulu bugün HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar ile biraraya geldi.

Siyasi partilerin genel başkanları ile düzenlenen görüşme serisinde; COVID-19 sonrası toparlanma süreci kapsamında fırsatlar ele alınıyor. Normalleşme sürecinde siyasi partilerin ekonomi programları ve öngördükleri programlar konusunda fikir alışverişinde bulunuluyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Düşüş başladı ise!

Bugün tavan yapanlar niye oralı olmadı? Bunların spekleri bu işi bilmiyor galiba
    Burada yer alan paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Benim görüşümdür.

sürekli seçim yaparak ülkeyi istikrarsız hale getirdiler.. zaten getirdikleri ucube başkanlık sistemi de ülkeyi her geçen gün geriletiyor..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 811/999 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •