Sayfa 929/999 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 7,425 - 7,432 arası.

Konu: Viop - XXI

1.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Hunili dayu gibi bi ayı bulamadık. O da gitti. Bize taze kan lazım. Şu topiği çabucak bitirelim. Bu sefer ben açacam. Alem ayı görsün.
    Ben açmam artık

Ne zaman niyetlensem 10 sayfa ön e açılıyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Tivitida erken seçim gündem olmuş. Kim nerden çıkarıyor böyle şeyleri.
    Ali Babacan TV'de konuşuyordu. Ülke ismi vermeden konuşmak istiyorum konuşmalar kayıt altında sonradan ilişkilerde kullanılabilir dedi. Gazeteci de iktidara gelecekmiş gibi konuşuyorsunuz dedi. Bu işi hobi olarak yapmıyoruz dedi.

Düşüncem global güç aynı RTE yi getirdiği gibi Ali Babacan'ı getirecek. Zamanında da Süleyman Demirel bir gecede AP lideri seçilmiş önü açılmış.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ali Babacan TV'de konuşuyordu. Ülke ismi vermeden konuşmak istiyorum konuşmalar kayıt altında sonradan ilişkilerde kullanılabilir dedi. Gazeteci de iktidara gelecekmiş gibi konuşuyorsunuz dedi. Bu işi hobi olarak yapmıyoruz dedi.

Düşüncem global güç aynı RTE yi getirdiği gibi Ali Babacan'ı getirecek. Zamanında da Süleyman Demirel bir gecede AP lideri seçilmiş önü açılmış.
    Şahsen hiç ihtimal vermiyorum. Babacanda bizim millete hoş gelecek bir siyaset kimliği yok gibi ama Allah bilir.

4.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Şahsen hiç ihtimal vermiyorum. Babacanda bizim millete hoş gelecek bir siyaset kimliği yok gibi ama Allah bilir.

Genelde görüşleri benim ile aynı. Öte yandan her ülke kendisi için en iyi ne ise onu başa getirmeli.

Globalci, evrenselci filan bunlar iblisin adamları.

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku

Kesinlikle aynı fikirdeyim.Önümüzdeki ilk seçimde olurmu bilmiyorum ama ikinci seçimde kesinlikle Babacan başkan-başbakan olacaktır. Babacan seçildiği zaman, iyi bir ralli başlar piyasalarda.
    Yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by haylaz69 Yazıyı Oku
    Kesinlikle aynı fikirdeyim.Önümüzdeki ilk seçimde olurmu bilmiyorum ama ikinci seçimde kesinlikle Babacan başkan-başbakan olacaktır. Babacan seçildiği zaman, iyi bir ralli başlar piyasalarda.
    Esas sorun ekonomi diyor. Tam destek verirler Bilderberg vs ilişkileri var.

Ama bir Dombra şarkısı yazdıracak bir havası yok.

Zamanında Ebu Zer diye bir kişi varmış. Peygamber kendim için istediğimi senin için de isterim ama sen iki kişi olsa onların başına geçme diye tembih etmiş. Malesef siyaset başkalarını işine burnunu sokma sanatı, o işleri bilmeyenler siyasette yok.

7. Galaba sayı istemezük.
    Sıfır atılmadan yeni topik açılmasın
    Yatırım tavsiyesi değildir. Uymayın, ütülürsünüz!...

8. Gerekirse 1000 sayfadan sonra sayfa sayısından sıfır atılsın
    Yatırım tavsiyesi değildir. Uymayın, ütülürsünüz!...

Sayfa 929/999 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •