Sayfa 956/999 İlkİlk ... 456856906946954955956957958966 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 7,641 - 7,648 arası.

Konu: Viop - XXI

1.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Orada olduğunu,
    ve
    ekranı izlediğini

biliyoruz

diyorlar yani.
    Bence doğum tarihini bile gün ay yıl biliyoruz bize bulaşma diye emirlerle gözdağı veriyor ama bunu nasıl biliyor ya şirket sahibi mkk dan öğreniyor yada spekülasyon yapanlar kurumlardan

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    normalde gerçekleşmesi gerekir.. emirin durumuna bakın bence..açıklayıcı bilgi ne diyor ? belki bekliyordur sadece kotasyon dışı bir rakamsa..

mesela kotasyon

alış : 51.47
    satış: 51.50

olsun..

eğer alıyorsan ve anında gerçekleşssin istiyorsan, tahtada yeterli lot olması koşuluyla, satış kotasyonu (51.50) veya hemen üzerindeki ilk rakamı girmen gerekir..

.. eğer satıyorsan ve anında gerçekleşssin istiyorsan, tahtada yeterli lot olması koşuluyla, alış kotasyonu (51.47) veya hemen altındaki ilk rakamı girmen gerekir..
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    En son 51,51 den 2 adet alım işlemi geçmiş, saat 15:49 da olabilir.

Şimdi 51,49 oldu.

Sağolun, kolay gelsin.

3. Doçe, "hadi bana müsaade" demiş. YTD.

https://www.borsagundem.com/haber/de...a-etti/1506954
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    zaten normalde hz. süleyman'ın tapınağının kalıntıları üzerine yapılmış.. yani kılıç hakkından öte bir şey israil için..
    Bilemedim bu kadar kul hakkıyla nasıl rahat uyuyorlar. Hadi ihtiyacından fazlasını ver muhtaca. O yazmıyor mu kitapta? Sanıyor ki Allah onun partisine oy veriyor. Malı mülküne kon karısına tecavüz et eee mübahtır diyor. Hadi oradan.

Saf cehalet. İlk cümleme dönüyorum. Sabaha kadar kendimize anlatırız.

5.  Alıntı Originally Posted by komkmer Yazıyı Oku
    Sağolun, kolay gelsin.
    En sevdiğim dua. Cümleten amin.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bence doğum tarihini bile gün ay yıl biliyoruz bize bulaşma diye emirlerle gözdağı veriyor ama bunu nasıl biliyor ya şirket sahibi mkk dan öğreniyor yada spekülasyon yapanlar kurumlardan

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok sığ bir tahtadan bahsediyorsan amenna.
    Ama bahsettiğin, ilk 50 de filansa,
    rakamlarda mana aramayı bırak, sağlığın için.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Bizim borsa hiç rekabetçi değil, büyükler birbirinin ayağına basmıyor nerede küçükler var onların üzerine yürüyorlar. Sosyal medyadan kim rahatsız anlamak da mümkün. Küçük yatırımcı kılığında yüzlerce hesap işlerini bozuyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bizim borsa hiç rekabetçi değil, büyükler birbirinin ayağına basmıyor nerede küçükler var onların üzerine yürüyorlar. Sosyal medyadan kim rahatsız anlamak da mümkün. Küçük yatırımcı kılığında yüzlerce hesap işlerini bozuyor.
    Şişelerin birleşmesinden bişey anladın mı?
    Ayrılma hakkını kim nasıl kullanacak.
    Hangi fiyattan olacak.
    Nasıl bir iş anlamadım. asdas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 956/999 İlkİlk ... 456856906946954955956957958966 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz