Sayfa 591/999 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: Viop - XXI

1. Surekli hakli cikmaya calisan birisi degilim. Paylastigim trade basarisiz olursa tekrar tekrar yazmam. Paylastigim abcd grafiginde hedefi 1 yerine (12.90 ) 1.618 e( 12.40 )kadar uzatti. 12.80 stop oldugum kagitta 12.40 ten tekrar longa girdim. Zarardan kara gectim. Abcd nin ilk hedefi 0.382 (12.90) yi gordu. Parcali kar stratejisi geregi 0.50 (12.30 ) ve 0.618 12.55 diger kar alma hedeflerim Kaldirac kullanmiyorum hatta eksi makas olmasa spottan alirdim. 12.30 a ikinci seferde o kadar hizli bastilarki 12.90 uzerinde ikili dip calisirmi emin degilim.
    Twitter: @metalurjist_88

2. TESLA günlük grafik...

NASDAK(Q)' ta işlem yapıp burayı okuyan var mıdır bilemiyorum ama tesla' dan para kazanamayan gitsin limon satsın...

Adam resmen göstere göstere 1800 dolara getirmiş, ordan hacimle malı teslim etmiş...

3.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Son güncellemeye göre, SİSE 6,30 kapanış fiyatı esas alınarak;

ANACM - 5.50

DENCM - 2.08

TRKCM - 4.26

SODA - 7.30

Olması gerekiyor...

TRKCM haricinde diğerlerine ince ayar çekilmiş bile zaten, TRKCM yaklaşık %9 primli görünüyor, perşembe netleşir...

DENCM niye böyle abuk bir fiyat çıktı anlamadım, anlayan varsa aydınlatsın bir zahmet...
    olması gereken dediğiniz gibi, ama piyasa ters mantık kullanırsa, yani bir lot trakya camı bir lot şişeye eşitlemeye kalkarsa, fiyat olarak değil lot olarak, bu durumda fiyat yansımaları değişik olur.
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

4. AKBNK...

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu
    tarafından; COVID 19 Etkilerinin Sınırlandırılması Hakkındaki Kurum talimatına
    aykırı işlem tesis edilmesi gerekçesiyle Bankamıza 155.500.000 TL idari para
    cezası uygulanmasına karar verilmiştir(KAP)...

Banka finansalları üzerinde önemli bir etkisi olmasa da piyasa bu tarz bir cezayı hoş karşılamayacaktır...

Perşembe günü bankalar üzerinde ciddi baskı yaratabilecek bir haber...

Desene perşembe günü yine BİM' e kaldık...

5. terbiyesiz dow nereye gidiyosun. böyle giderse perşembe direk bizi tavana asar.

6.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku

Banka finansalları üzerinde önemli bir etkisi olmasa da piyasa bu tarz bir cezayı hoş karşılamayacaktır...

Angut akp tüm dunya piyasasini duzeltme bu angutlar bozma pesinde
    Yine bu negatif ayristik bu angut zihniyet yuzunden dunyanin en geri kalmis borsası hala geride

7.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku

hangi banka bu...

8.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Angut akp tüm dunya piyasasini duzeltme bu angutlar bozma pesinde
    Yine bu negatif ayristik bu angut zihniyet yuzunden dunyanin en geri kalmis borsası hala geride
    bunlarda olmasa uzaya gidecek borsa bir insan kendi ayagına nasıl sıkar işte böyle.

Sayfa 591/999 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •