Sayfa 553/999 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: Viop - XXI

1. Bakın bakalım dolar 4 TL'ye düşebilir miymiş, düşemez miymiş...

USD 2003'te 1,70 iken Sizin gibi çığırtkanlardan geçilmiyordu ortalık... 6 yıl sonra da 1 Usd = 1 TL diyerek millete dolarlarını sattırdılar... Allah Hidayet versin ne diyeyim...

BDDK ve TCMB'yi de göreve çağırıyorum ülkesini seven bir TC Vatandaşı olarak...

Burada farklı yazılarla ve basında yorumlarla insanları döviz yatırımına teşvik edenlerin bu işten ne kadar menfeaatleri var? Araştırsın ve kendi kanunları ile TCK ilgili maddeleri çerçevesinde cezalarını kessin...

Zavallı Atatürk... Ne güzel bir nutuk yazmış... Ama bu gün sözde Atatürk'ün mirasına sahip çıkanlar, Nutkun "dahili bedhahları" olmuşlar...
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

2.  Alıntı Originally Posted by Sanane Yazıyı Oku
    Ek 25500

Kafanızı kumdan biraz çıkarabilseniz etrafı görebileceksiniz ama, nafile...

Anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az...
    Bir daha öne alalım güme gitmesin.
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

3. eeee kaç bin eksi açıyoruz.

pala bu gelen satışa rağmen endeksi yeni zirveye götürebilirsen dicemki seninkinin heykelini dikmeye Türkiyedeki çimento fabrikalarındaki çimentolar yetmez... dün nasdak gelen satış net dönüş habercisiydi.

4.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Usdtry 4.0, Bist 340-300-240 bin.
    ABD Avrupa çökmüş, biz uçmuşuz.
    Forum Ahaber sayfası olmuş.
    Ne diyeyim, hayırlı işler.
    Heee evet, Bist 300-500 bin takılacak... Bankacılık endeksi 700 bin olacak. USD/TRY 50-60 olursa neden olmasın

5. Günaydın,

Nasd** nispeten virüsten ve son durgunluktan daha az etkilenen şirketlerin olduğu bir endeks. O yüzden nasd. bilmem ama dow jones gibi eski zirvesine bile ulaşamadan patinaj yapan endekslerin işi zor. Düzeltme veya yeni dip hareketi farketmez adı ne olursa olsun düşüş başladığında Allah yarattı demeyecekler. Benim açımdan trend kanalı içinde kaldıkça beklemeye devam. Borsada hislerle iş yapılmaz ben de yapmıyorum ama hislerim bu kanal artık tutmaz diyor...

https://www.tradingview.com/x/4SfL6LcS/

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Öyle yada böyle trend üstünde ve 5-10 günlük ortalamalar üstünde duruyoruz. İki üç gün teyitli ters tarafta kalmadıkça ne kadar düşecek dediysekte düşmüyor dün çok coşkulu almışlardı, bugün birazını geri verse 116 lar üzerinde kapatsa bile tekniği yine bozmuyor. Herkesin ayarını bozdular algılar saatte bir değişmeye başladı. Benimde ayarlar bozulunca nasılsa iş yok diyip izne çıktım
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    yarın borsa kapalıydı değil mi? 15 temmuz nedeniyle...

8.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    yarın borsa kapalıydı değil mi? 15 temmuz nedeniyle...
    evet kapalı

Sayfa 553/999 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •