Sayfa 372/999 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: Viop - XXI

1. Sevgili dostlar sizlere bir sorum olacak türk borsasına yön veren adam olsanız mallarınızı hangi endeks aralığında satardınız cevaplarınız için şimdiden teşekkürler esen kalın.

2.  Alıntı Originally Posted by Kartalım10 Yazıyı Oku
    Sevgili dostlar sizlere bir sorum olacak türk borsasına yön veren adam olsanız mallarınızı hangi endeks aralığında satardınız cevaplarınız için şimdiden teşekkürler esen kalın.
    Endekse yon verenleri her seviyeden satiyor yon verenler reis 60 bine dusse ordan bile satarlar

3.  Alıntı Originally Posted by Kartalım10 Yazıyı Oku
    Sevgili dostlar sizlere bir sorum olacak türk borsasına yön veren adam olsanız mallarınızı hangi endeks aralığında satardınız cevaplarınız için şimdiden teşekkürler esen kalın.
    Ben FK 20 oluncaya kadar tutardım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by Kartalım10 Yazıyı Oku
    Alıcı bulduğu an yapıştırırlar, boş geçmez yön verenlerde fiyat anlamsızdır

16.96 Since 27 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Bilmiyom abi
    Sanki sen millet şorta geçsin babalar longlasın diye yazıyon gibi geleyi bana
    Ama sıkıntı yok
    lem benden öyle bideyyuz cıkarmı….ha ha ha...elimde zulfikar….kefere dogruyarak hayatımı yasıyorum.

ben bele düşünüyorum....siz ne dersiniz diye yazdım...HEDEF FEYZA DERSEM...işte o an...dünyanın en satılmış insanı olurum....82 000 de düştük...MAL ALIYORUM DİYE TOPİK ACTIM...yüzde 20 cıktılarmı hepsini satacağım dedim ve sattım...garan ı 3 hafta taşıyıp 8.20 den sattım....üç ay geçti ben satalı yüzde 20 karla....bugun 7 leri yaktı....benim sattığım yerin altında....5 kaart almıştım...5 ide böyle...üç banka...kchol ve tupras….çıkmıyorlar...ben hepsini 82 000 de aldım 3 hafta sonra yüzde 20 karla sattım...3 aydır yataylar....bişeyi bekliyorlar.....

6. Düzeltmeler borsalar için candır , balon oluşmasını önler.Her düzeltmede endeks ivme gücü kazanır direncini kırmaya çalışır evet 120 bin direnci güçlü bir dirençti , tekrar kırmayı deneyecektir.Önemli olan 140 bin 150 bin rakamlarına ulaşma isteği yeter ki olsun , biz dow un geçen hafta atlattığı düzeltmeyi şimdi yaşıyoruz onlar için 23 bin nasıl kuvvetli bir destek olduysa bizim içinde 115 bin desteği aynı şekilde kuvvetli bir destektir.115 bin üzerinde kaldığımız sürece , endeks 120 bin üzeri denemelerine devam edecektir.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

7. Rahmetli Mustafa Yılmaz diye biri vardı, borsa düşünce TV'ye çıkıp küçükler bir süre ortada dolaşmasın biz toparlayacağız vs açıklama yapardı.

O tip bir iki adam yaratmadılar antin kuntin işler çeviriyorlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Alıcı bulduğu an yapıştırırlar, boş geçmez yön verenlerde fiyat anlamsızdır
    40 bine dussun bu acikci yamyamlar bankalara -5 yaptirir yine de turk borsasinin ederi degeri yok

Sayfa 372/999 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •