Sayfa 612/999 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 4,889 - 4,896 arası.

Konu: Viop - XXI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ne tavanı ya? 300 puan fark var dün gece viop kapanışına göre... +1.000 puan falan yapar bu da vadelide...çok abartırsa +1.500...yarın sabah 9:30 da nerede olduğu önemli...belki daha aşağıda olacak fdow belki daha yukarıda...ona göre hesabı keser PALA...

2. Az pare mi abey taş artık kolumuz mu yoruldu gece 10.30 da bi tuşa bastık hepsi o
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ne tavanı ya? 300 puan fark var dün gece viop kapanışına göre... +1.000 puan falan yapar bu da vadelide...çok abartırsa +1.500...

3.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    bunnarın dunyası ne güzel yaaa.. "almanya bizi kıskanıyor, dolar alanın eli yanar, dunya liderimiz gavurlara diz çöktürdü, yol yabdılar, van minüt" falan filan..hahahhaa.. komedi gibi..
    Ya ben öyle bir şey demedim. Sizin gibi zihniyettekiler nedense ben X kişisinin yazısını alıntı yapıp cevap verince Y kişisi cevap veriyor bunu anlamıyorum. Size en güzel cevabı piyasada veriyorum. Fazla lafa gerek yok. Kaybetmeye mahkumsunuz.

İmzayı oku.

Alıntı Originally Posted by VIOPCU Yazıyı Oku
    Ya ben öyle bir şey demedim. Sizin gibi zihniyettekiler nedense ben X kişisinin yazısını alıntı yapıp cevap verince Y kişisi cevap veriyor bunu anlamıyorum. Size en güzel cevabı piyasada veriyorum. Fazla lafa gerek yok. Kaybetmeye mahkumsunuz.

İmzayı oku.
    hahahaa.. komedi argumanların nasıl çöküyor görüyoruz..savunamıyorsun.. saldırganlaşıyorsun.. hikaye annatma.. siyaset yapma.. viopta ilkel bir yöntemin var..burada marifetmiş gibi annatıyorsun bir de.. gazoz kapağıyla işlem yapanlar kategorisindesin.. 3-5 kuruşluk işlemler..daha maliyet hesaplayamıyorsun..2 tane aldın sonra 1 tanesini sattın buradaki işlem sonucunda oluşan maliyeti bile hesaplayamıyorsun..ezbere işlemler..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,444
    Dolar kuru 2001 senesinde 1.225₺ 2020 senesi 6.865₺ gitmiş. Tüpraş hissesi 2000 senesinde ikinci halka araz fiyatı 26₺ ve 31 ₺ arasında halka arz edilmiş..bu günkü güncel fiyat 86.₺ yuzde 235 bedelsiz 2001senesi bedelsiz vermiş hayırlı işler.

6.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    ABD'den TürkAkım açıklaması: Şimdi çıkın ya da sonuçlarından ortaya çıkacak riski göze alın

SAM AMCADAN BÜYÜK BOY TEHDİT. EN SON BRUNSONDA TEHDİT EDİLMİŞTİK OLANLARI BİLİYORSUNUZ.
    Dostum bu gece Türkiye ye atom bombası atılmazsa yarın yukarı Gap açılış olacak gibi.Hayırlısı olsun diyelim herkese.
    Herkse bol kazanç

7. Tavan falan komik olmaya başladı artık
    Yarın spotta yükselen stop ile yukarıya doğru devam inşallah. Viop a bulaşmak biraz sıkıntılı bana göre bu hafta.
    ytd

8.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    ABD'den TürkAkım açıklaması: Şimdi çıkın ya da sonuçlarından ortaya çıkacak riski göze alın

SAM AMCADAN BÜYÜK BOY TEHDİT. EN SON BRUNSONDA TEHDİT EDİLMİŞTİK OLANLARI BİLİYORSUNUZ.
    Neyden nasıl çıkıyoz moruk ya adı zate procenin Turkakim)
    Galiba Akdeniz'de gaz maz caz bulamadılar
    Ah ah
    Aslında eccük teknoloji olucak
    Şunları alıp yapıştiricanda
    Elde var 5 benzemez

Sayfa 612/999 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz