Sayfa 619/999 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: Viop - XXI

Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Turkiye sartlarinda gerekceleriniz oldukca hakli ve mantikli.

Ancak sizin ve sizin gibi pek cok vatandasin altin gibi dunyanin en saglam ve garanti dovizi varken neden TL birikimlerinizi altina degilde dolara yatiriyorsunuz ?.. Bende vatandasin bu mantigini anliyabilmis degilim.

Ons fiyati sabit bile kalsa dolar TL karsisinda degerlendikce zaten TL birikimlerinizde dolar kadar artmis olacak. Ustune birde ons dolar karsisinda arttigi zaman voleyi vuruyorsunuz.

Ayrica dolar yerine Altina yatirim yaptiginiz zaman sadece siz degil memleket de kkazanmis olur.
    Altına yatırım yapılınca ülke nasıl kazanıyor ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    istisnalar vardır dedik ama genel olarak dunyada her şey dolar cinsinden fiyatlanıyor.. mesela bugday kahve vb.. metaller.. petrol.. bir çok şey.. o nedenle dunya ölçeğinde alım gücü dedik..
    Abi olay demir leydi margaret thatcher ın sıkı para politikası eseri
    Yoksa
    İngiltere’den o dediğin kahve mahve sömürgeleriyle
    15 yirmi İngiltere çıkardıda
    İnisiyatif: avantaj paylaşımını
    Kaybettiler

3. Malum akılları havadaydı
    Ceymis Bond felan
    Yalan dolan

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Abi olay demir leydi margaret thatcher ın sıkı para politikası eseri
    Yoksa
    İngiltere’den o dediğin kahve mahve sömürgeleriyle
    15 yirmi İngiltere çıkardıda
    İnisiyatif: avantaj paylaşımını
    Kaybettiler
    istisnalara takılma.. dunya ölçeğinde alım gücünü koruyor büyük oranda..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Gözünüz Brent'te olsun çok önemli bir direncin(43.5) az üstünde işlem görüyor.Kalıcılık olursa yükselmeye devam eder ve borsaları daha da sürükler.

Alıntı Originally Posted by Sanane Yazıyı Oku
    Arkadaşım siyaset miyaset sokan yok... Konuyu fazla uzatmayalım ve dağıtmayalım. Daha EUR/USD paritesine bile girmedik. Bu paritenin gideceği yere göre doların nereye gideceği üzerine de çalışın biraz isterseniz. Değer kaybeden bir dolar, USD ile ithalat, ağırlıklı Euro ile ihracat yapan Türkiye için dört dörtlük olacak. Bizim hesaplamalarımıza parite etkisini dahil etmedik daha...

Siyaset ise konu, Ak Partiye daha önce yazdığım gibi iktidar oldukları ilk seçim ve ekonomik kriz ellerinde patlasın diye son seçim dışında oy vermedim AKP'ye ama, son 8 aydır icraatlarına bakarak, bundan sonra başka bir partiye oy vermeyeceğimi rahatlıkla söylüyorum. Zira Allah Rahmet eylesin, tam bir Atatürk ilkelerine aykırı davranan muhalefet ve onu daha çok uygulayan ve sahip çıkan bir AKP görüyorum. Hep söylüyorum. Atatürk'ün mirası üzerinde oturanlar, O'na ihanet, hıyanet ve gaflet içersindeler... Kafalarını da kuma gömmüşler.
    ülke mülteci işgali altında..
    kanal istanbul gibi mantıksız bir proje amerika ve katar için yapılmaya çalışılıyor..
    abd ipiyle suriye bataklığına girdi akape..başımızı sokmadığı bela kalmadı..

bunlar ve bir çok diğer konuda ülke çıkarları aleyhine işler yapan akape Atatürkçü öyle mi?? hahaaa.. komedi..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

7. 27 bin isterük sabaha da 200 puan artı fdow isterük...
    120 bin üzeri açılış isterük..
    139 bin üzeri vadeli isterük
    Yoksa isyan çıkarırüz ....
    Yeni viopcu ocağı.....

8.  Alıntı Originally Posted by Sanane Yazıyı Oku
    Arkadaşım siyaset miyaset sokan yok... Konuyu fazla uzatmayalım ve dağıtmayalım. Daha EUR/USD paritesine bile girmedik. Bu paritenin gideceği yere göre doların nereye gideceği üzerine de çalışın biraz isterseniz. Değer kaybeden bir dolar, USD ile ithalat, ağırlıklı Euro ile ihracat yapan Türkiye için dört dörtlük olacak. Bizim hesaplamalarımıza parite etkisini dahil etmedik daha...

Siyaset ise konu, Ak Partiye daha önce yazdığım gibi iktidar oldukları ilk seçim ve ekonomik kriz ellerinde patlasın diye son seçim dışında oy vermedim AKP'ye ama, son 8 aydır icraatlarına bakarak, bundan sonra başka bir partiye oy vermeyeceğimi rahatlıkla söylüyorum. Zira Allah Rahmet eylesin, tam bir Atatürk ilkelerine aykırı davranan muhalefet ve onu daha çok uygulayan ve sahip çıkan bir AKP görüyorum. Hep söylüyorum. Atatürk'ün mirası üzerinde oturanlar, O'na ihanet, hıyanet ve gaflet içersindeler... Kafalarını da kuma gömmüşler.
    Atatürk ilkelerini uygulayıp sahip çıkan kısmı yatırdı beni🤣🤣🤣 çok yaşa sen emi,güzelmiş...

Sayfa 619/999 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •