Sayfa 83/999 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 657 - 664 arası.

Konu: Viop - XXI

1. endeksin 2007,2010,2013 de 5.1 cent zirveleri var,ancak yanıldığımız nokta o dönemlerde tl aşırı değerli idi,şu an ise fair value (adi ldeğer) ya yakın ,o yüzden 5 cent i görmek için farklı birşeylerin olması lazım (düşük enflasyon,ihracatın ithalatı geçmesi,kişi vbaşı gelirin 20000 dolara yükselmesi gibi)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
     Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    endeksin 2007,2010,2013 de 5.1 cent zirveleri var,ancak yanıldığımız nokta o dönemlerde tl aşırı değerli idi,şu an ise fair value (adi ldeğer) ya yakın ,o yüzden 5 cent i görmek için farklı birşeylerin olması lazım (düşük enflasyon,ihracatın ithalatı geçmesi,kişi vbaşı gelirin 20000 dolara yükselmesi gibi)
    bende koşullar uyarsa ve sağlanırsa dedim.
    bahsettiklerinize tamamen katılmakla birlikte asıl unsur yabancı yatırımcıların ülkeye duydukları güvenin artmasını sağlayacak bir değişiklik olmasıdır..
    bu da 2 yolla mümkün ya mevcut iktidar her alanda kendine gerçekten çekidüzen verecek yada yeni bir iktidarın geleceği bir yapının oluşması gerekiyor.
    bana göre hem yerli ve hem de yabancı yatırımcı mevcut iktidara çok düşük düzeyde güveniyor- belki de hiç güvenmiyor- da diyebiliriz..
    ayrıca finansal sistemde sürekli değişen kurallar da iyi bir şey değil..bunların stabil olması lazım.

3.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    bende koşullar uyarsa ve sağlanırsa dedim.
    bahsettiklerinize tamamen katılmakla birlikte asıl unsur yabancı yatırımcıların ülkeye duydukları güvenin artmasını sağlayacak bir değişiklik olmasıdır..
    bu da 2 yolla mümkün ya mevcut iktidar her alanda kendine gerçekten çekidüzen verecek yada yeni bir iktidarın geleceği bir yapının oluşması gerekiyor.
    bana göre hem yerli ve hem de yabancı yatırımcı mevcut iktidara çok düşük düzeyde güveniyor- belki de hiç güvenmiyor- da diyebiliriz..
    ayrıca finansal sistemde sürekli değişen kurallar da iyi bir şey değil..bunların stabil olması lazım.
    çok doğru..........

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Oxford aşı maşı yok ,en kötüye hazırlanın dedi bugün.
    Allahtan bizde vakasayısı çok değil.
    Artık bu pandeminin mutasyonla biteceği ihtimali kaldı
    Urfa da oksfort vardı da biz mi gitmedik?

https://m.youtube.com/watch?reload=9&v=e6sNHQ2vYOc

5.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Oxford aşı maşı yok ,en kötüye hazırlanın dedi bugün.
    Allahtan bizde vakasayısı çok değil.
    Artık bu pandeminin mutasyonla biteceği ihtimali kaldı
    DSÖ remdesivir için olumlu dedi bugün..

Ama ABD bütün stoklara el koymuş!

dow weekende baktım.
    fiyat hareketi sanki tekrar 25 test edecek gibi.göründü bana.
    24.700 yani

şimdi benim sistemde iki yer var
    27.600 ve 24.700
    her ikisinide görecek.
    ama önce hangisini göreceğini bilmiyorum.

8. Sn. Koç sizin sistemin tutarlılığı yüzde kaç acaba? 100 tahminin kaçını yakalamıştır, elinizde bir veri var mı? Mutlaka değerlendirme yapmışsınızdır. Mahsuru yoksa son 1 yılda sisteminiz size yüzde kaç kazandırdı ya da kaybettirdi, cevap olarak bu da yeterli olur...
     Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    şimdi benim sistemde iki yer var
    27.600 ve 24.700
    her ikisinide görecek.
    ama önce hangisini göreceğini bilmiyorum.
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 83/999 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •