Sayfa 151/999 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Viop - XXI

1.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    short 135,600 tp 133,600 stop 136,200

cuma günü 132,600 kapattığımız shortları yerine koymuş olduk.
    aynı yerden kapandık bunun aşağı gideceği yok bari cepten yemiyelim.

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bostancı otobüsü bekleyenler derneğine seni de üye yapalım abi
    2001-2002 falandı herhalde birgün Esemspor vardı o zamanlar , aldım 10% yaptı ertesi günde aynısı...
    Bir müddet öyle oldu, ne alsan gitti...Dedim millete bak yıllardır sefil olmuşlar, bu işi bilmiyorlar , ben çözdüm valla...
    Sonra işi böyle kolay belleyince onlarda gecikmeli hoş geldin partisini verdiler yıllarca...
    Şimdi bakıyorum durum çok benzer, buna alışmamaları gerek...yoksa yazık olacak insanlara...
    Benim gibiler için kazanmak önemli ama kazanamadığın noktada disiplinle kaybetmemek daha önemli...
    İnşallah herkesin gönlüne göre olur...

3. Bankalar yenı zırve yapmadan ne altını ne vurusu yahu... xu100 dısını bılmem, garan-ak-ykbnk vs gıbı buyuk bankaların daha cok yolu var... bu ay sonu 2. ceyrek karları acıklanırken bol bol yazılır artık "hanı bu bankalar batacaktı, yıne karlar artmıs, ne bıcım ıs"... vs vs...

ocak fıyatlarını bır gorsunler de, ne zaman olursa... otesı allah kerım...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    Bugun Emlak tahtasinda A1 Capital denen luzumsuz yerin anahtarini alacaklar.. Ben yerinizde olsam A1 deki malllari virmanlamayi dusunurdum - kagitlar MKK de ama yine de magduriyet yaratabilir batarlarsa...
    Bu adamların güvendiği bir şeyler var, yıllardır kimse anahtarlarını alamadı. Açığa satış konusunda bence 1 numaralar...
    YTD.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5.  Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    Bugun Emlak tahtasinda A1 Capital denen luzumsuz yerin anahtarini alacaklar.. Ben yerinizde olsam A1 deki malllari virmanlamayi dusunurdum - kagitlar MKK de ama yine de magduriyet yaratabilir batarlarsa...
    Çıldırmış cidden a1. İstedikleri gibi uçurabilirler bu tahtayı yukarı.

6. Yok abi takip ediyorum korkunc zarar yazdilar bir haftadir Emlak tahtasinda ve sanirim digerleri uzerine oynuyorlar.. Odunc mal alip kapatamazsa haberi gelir yakinda..

7. tkfen 18,02 üstü kısacıların stopları patlar.

8.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    THY yine bamya...

Sabah sabah, karga b...... yemeden vadelisi -%0,67...

Yapacağınız analizin...
    Boşluğu kapatmaya mı gidiyor sence?

Sayfa 151/999 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •