Sayfa 456/999 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556956 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: Viop - XXI

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Teşekkürler. Evet çok dikkat çekici. Pazartesi ilginç olacak. Bakalım gene F35 -Ermeni tasarısı- HALKB üçgenine mi gireceğiz.

5 dk huzur yok valla
    Normalde çok az hacim oluyor HALKB de hacim olmuş belli ki mesaj kaygısı var. AKBNK ADR si 1K ama HALKB 133K işlem görmüş.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Adamlar
    Avrupa birlikliler AB
    Senin onsekiz ada na ege de cokmusler (adalarin tapusu aydin vilayetinde) muallak bi durum yok ortada kardesim
    Pandemi vs bahanesiyle turistik Ustu ortulu anbargo dayamislar

Sen bunu yapinca
    Saygi gostermemismisin?
    Bak adalar dedin de aklıma geldi Suriyede sınır güvenliği dedik daldık Libyada akdeniz gaz petrol bizimde hakkımız var dedik iç savaş içine daldık peki milli menfeatler için dalacagiz dalalım peki bizim olan adalara girip üst kurup cumhurbaşkanını ağırlayan yunana nı ye sus olduk bizim adamızda bize şov yapıyor benim ülkemin milliyetçi parti lideri sayın Bahçeli niye görmez duymaz yorum yapmaz yorum kesmemeli direk net tavır koymalı hani
    Burası viop ben topigin özelliğini aşıyorum dokundukça konu konuyu açıyor

3.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    şubat düşüşnden önceki pastayı buldum. Buna ne diyorsunuz herkes o tarihte credit bu kadar long iken asla düşmez görüşünde değilmiydi.

Ah bide son maliyetini görsen kontrat başı maliyeti 2 milyonu mu neydi

4. İnsan güven içinde olmak istiyor eğitim, mal, mülk, aile ve çevre ister istemez bir güven veriyor.

Geçen güzel bir tripleks yazlık gördüm adam "MÜLK EMANETTİR" diye kocaman yazmış, yani mal mülk de sonradan problem oluyor gibi. Nazar boncuğu asmaktan daha orijinal bir fikir.

5. 1 nolu kanalı bugun kırmış , kapanışa yakın ise yukarı alarak tekrar kanala dönmüştü. Haftaya takip açısından altta 2 ve 3 nolu kanallarda izlenebilir. 110.000-111.000 civarı. Kanal altına tekrar inerse destek için göz önüne almak faydalı olabilir.

Son düzenleme : emregunes; 11-07-2020 saat: 00:31.

6. Endeks ve büyük hisselerde işlem yapanlar daha akıl mantık sahibi ve risk yöneten insanlar, daha küçük hisselerde işlem yapanlar daha uzun vadeli düşünen ya da hissiyatına güvenen insanlar.

O topiklerde esprili yazılar daha çok oluyor ama espri kastı ile de yazılmıyor olabilirler.

Biri yazmış

"OBO yaptıramayacaksınız, hissemizi sattıramayacaksınız"

7. Borsada her zaman cebe giren paraya bakmak lazım... bazı güncel olaylar beklentiler.. hep ağa babaların Yönlendirmesi.. son 20yıla baktığınızda kaç tane beklenmedik ani olay sonucu borsanın uzun süre düştüğünü gördünüz ?

Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Sn bb79 lutfen cok az para ile oynayin. Kaybetme ihtimaliniz sifir Gunden gune artiyor paraniz. Bakin ben 1.5 ayda nerdeyse 4bin tl kazandim. Siz de bu sekilde deneyin. Lanet okuyacak bir durum yok. Cok mutlu olacaksiniz deneyin bir
    Allah daha çok versin
    Teselliniz için teşekkür ederim
    Yaş gidiyor çok çabuk büyük para lazım
    Sabır taşımız yok kadar küçüldü artık
    Hırsımıza yenik düşüyoruz sonundada sızlanıyoruz her zamanki gibi

Yinede sağolun

Sayfa 456/999 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız