Sayfa 482/999 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582982 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: Viop - XXI

1. Arkadaşlar , tartıştığınız konunun dışında , ama , en çok izlenen forum olduğu için , hatta ben de hisse senedi yatırımcısı olduğum , viop da işlem yapmadığım halde , sürekli bu forumu takip ettiğim için , aşağıdaki paylaşımı yazmayı bir borç bildim.
    Çünkü , bu forumu izleyen , benim gibi , yüzlerce ky. nin olduğunu tahmin etmekteyim.

Birkaç gün önce ,gözaltı pazarındaki , Metal hissesi borsa kotundan çıkarılmıştı.... 10 Temmuz Cuma günü SALİX hissesi de 9,97 TL. den işlem gördükten sonra , seans bitiminde borsa kotundan çıkarıldığı haberi KAP dan duyurulmuş.

Ky. arkadaşların , hisse seçerken , çok dikkatli olması gerekiyor.

Konuyla ilgili KAP haberini , aşağıya kopyaladım.

Payları Yakın İzleme Pazarı'nda işlem gören Salix Yatırım Holding A.Ş. (Şirket)'nin ve bağlı ortaklıklarının finansal ve faaliyet durumları nedeniyle, 31/12/2019 tarihli finansal raporlarına ilişkin bağımsız denetçi görüşü de dikkate alınarak, Kotasyon Yönergesinin 23/1-c ve 23/1-d maddeleri kapsamında Şirket paylarının 13/07/2020 tarihinden itibaren Borsa kotundan çıkarılmasına karar verilmiştir.

Spk ky düşmanı kapat böyle ittir boktan şirketleri 50 şirket olsun ne olur en azından kumar oynamaz millet

Gerçi devlet en büyük müteahhit en büyük kumarcı değilmiydi

3.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Dowara ne oldu da - 500 den + 500 puan yaptı

Ayasofya kutlamasımı

Bunlar pazartesi ters köşe yapıp akşam - 10 bin yapmazlarsa dahada bist düşmez

Ya coşku ya küskü

Ytd

Kaş yapalım derken gözden mi olduk ne ???????????? hepimiz Müslümanız ibadete açılsın bunlar güzel şeyler ama diğer taraftan düşünecek olursak para kazanan bir mabetti..... şimdi ki fiatını bilmiyorum ayosofya müzesini gezmek için giriş kişi başı 80 tl idi bugünkü fiatını bilmiyorum yani milyonlarca yabancı turistin burayı ziyaret ettiğini düşünürsek baya bir para toplanıyormuştur.Şimdi altın yumurtlayan tavuğu kestik mi acaba ???????? Eğer böyle bir durum varsa sadece cuma günleri ibadet için kullanılabilir diğer günler için ziyaretçi kabul edilebilir çünkü orada bir gelir var ... ordan gelecek parayla aç insanlar doyurulur evsizlere ev sağlanır .Belki de yabancılar sevinmişlerdir .....müze olarak tonlarca para ödüyorduk şimdi kurtulduk gibi ayakları ....ne bileyim aslında çok boyutlu bir konu aceleyemi geldi ne oldu ......
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

4. Ayasofya da namaz kılmak ücretli olsa bakalım kaç kişi girecek..bence 10 lira olsun..hem bizbize yeteriz hem de ibadet ederiz

Din ticaret hepsi hikaye maksat ego ben yaptım başka bir şey değil

6.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Tamam tek kelime söyle daha yazmayayım

Baykalın kk ın ekremin yediği haltların yaptığı yanlışların haksızlıkların bin katını şimdiki yaptı bunu kabul ediyorsan dahada siyaset yazmam
    Ben siyaseti takip etmediğim için bilmiyorum. Bin katını yaptı desem de yazma demesem de yazma kardeşim.
    Sen forum kurallarını okuyarak söz vermişsin. Ama tutmamışsın. Yani yanlış yapmışsın.
    Şimdi ben şu siyasetçi onların yaptığı hatanın "bin katını şimdiki yaptı" deyince sözünde duracağını nasıl beni ikna edebilirsin.

Yani siyaset yazarak, forum kurallarına uymayarak bir hata yapmışsın. Ama şimdi diyorsun ki şöyle dersen siyaset yazmam.

Böyle yazarak da beni siyasetin içine çekiyorsun. Ben siyasi mesaj yazmış oluyorum.

Paradoks!

Neyse hakkınızı helal edin dostlar bugün biraz fazla yazdım. Ama yazılarım siyasi değildi. Birilerine cevaptı.
    Artık cevap vermeyeceğim! Nokta.

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    Ayasofya da namaz kılmak ücretli olsa bakalım kaç kişi girecek..bence 10 lira olsun..hem bizbize yeteriz hem de ibadet ederiz
    Rezil olurlar millet gelmez bu seferde muhalefet sayıları ister
    Hemen devreye tüik girer

20 bin kapasiteye 200 bin derler yine show yaparlar

Alıntı Originally Posted by VIOPCU Yazıyı Oku
    Ben siyaseti takip etmediğim için bilmiyorum. Bin katını yaptı desem de yazma demesem de yazma kardeşim.
    Sen forum kurallarını okuyarak söz vermişsin. Ama tutmamışsın. Yani yanlış yapmışsın.
    Şimdi ben şu siyasetçi onların yaptığı hatanın "bin katını şimdiki yaptı" deyince sözünde duracağını nasıl beni ikna edebilirsin.

Yani siyaset yazarak, forum kurallarına uymayarak bir hata yapmışsın. Ama şimdi diyorsun ki şöyle dersen siyaset yazmam.

Paradoks!
    Siyaset yapmam dersin bütün cevapların siyasi

Bir hırsıza hırsız diyecek cesaretin yok sadece senden olmayana iftira

Rica edelim siyaset topiği açsınlar orada de bari haklısın diye ama nerede o zihniyet adam sanki peygamber kötü laf dedinmi cehenneme gideceksiniz diye korkuyorsunuz

Tamam arkadaşım yazma banada

Cehennemde birbirinizi zaten bulacaksınız

Bana ne

Sayfa 482/999 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •