Sayfa 614/999 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 4,905 - 4,912 arası.

Konu: Viop - XXI

Aksam dow kapanışa yakın bi aşı haberi gelmeli
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by asklepion Yazıyı Oku
    Doların her çıkışını dış güçlere bağladığımıza göre o zaman da dış güçler hükümeti devirip imf ye mahkum etmek için İngiltere merkezli müdahale etmiş olamaz mı, bu durumda o zaman hükümete destek vermemiş olanlar vatan haini değil midir?

Bir de kanalistanbul projesi alanında daha önceden arsa tarla almış ve birilerine aldırmış olanların; dediğiniz dönemde dolara geçmiş olanlardan sizce bir farkı var mıdır?

Böyle olunca insanın aklı karışıyor değil mi?

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Niyet okuyorsun ama yazıyı okumuyorsun.

Dikkat edersen ben dış güçlere bağlamıyorum. 1,9 dan 7 ler normal diyorum. Nereden uyduruyorsunuz be el insaf! Fark yoktur.

Alanlara bir şey demem de satanlara kızıyorum. Bizim sülalede toprak satılmaz.

1 yıl önce bir ara burada doların kaç tl olması gerektiğini yazmıştık.

3.  Alıntı Originally Posted by VIOPCU Yazıyı Oku
    Ya şu forumda siyaset yapmayın diyorum. Ben yapmamaya özen gösteriyorum ama cevap vermeyince ortalığı boş buluyorsunuz. Siyasi yazılarınızı gidin başka yerde yazdın.

Dolar bir yatırım aracı değildir.

Sen şimdi burada insanları dolar almaya teşvik ederek vebal ödeyecek misin?

2000 yılların başı Ecevit saat civarı 22.00 civarı serbest kur rejimi yok diyordu. Ama gece yarısı açıklanan kararda dolar rejimi serbest diyordu. O zaman dönemin MB Başkanı Gazi Erçel ve sol cenahta şu an siyaset yapan bir çok kişi dolara geçmiş sayesinde. Öztrak'ta var içlerinde. Kitapçık krizinde dolar 650 liradan işlem görüyordu. Hem de 24 saat olmadan. Daha sonra 1900 leri de gördü.Onun için kimin ne dediğiniz önemi yok.Ha bizim o zamanda dolarımız yoktu şimdi de yok. Batmadık ölmedik. Hep söylüyorum dolar alacağıma altın alırım. Bakın bakayım o zaman dolar alanın parası 6,5 kat artmış. TUPRS,ECILC, ISBNK vb. alanların parası kaç kat artmış. İnsanları yanlış yönlendirmeyin. İnsanları yanıltıyorsunuz.

Ama o zaman bunları yazamayanlar şimdi buraya gelip sırf CB düşman olduğu için bunları yazıyor.

Doların 16 yılda 1,9 tl den 7 leri görmesi kadar daha doğaldır.

Ki bu ülke fetönün organizatörlüğünde gezi eylemlerini atlatmış (Faiz 5 lere düşmüştü) ve arkasından darbe anlatmış bir ülkedir.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüz kutlu olsun.
    Ben Sana bişey demedim. Ben siyaset yapmadım. Dolarla ilgili görüşümü yazdim. Sende hisse senetleri ile ilgili görüşunu yazdin. Kaybetmeye mahkum olduğumuzu yazmışsın canın sağolsun sen kazan . Hiç bişey yazmayalım mi kardesim. Görüşte mi bildirmeyelim. Sen de yaz bende yazayım bu forum niye varki .

4. Tamam onu da solcular dış güçlere bağlıyor onlardan duydum, solcu olmayanlar hiç bağlamadı zaten. Hatta fetöyü de solcular yarattı başımıza bela etti. Kanalistanbul için bişey demediniz ama
     Alıntı Originally Posted by VIOPCU Yazıyı Oku
    Niyet okuyorsun ama yazıyı okumuyorsun.

Dikkat edersen ben dış güçlere bağlamıyorum. 1,9 dan 7 ler normal diyorum. Nereden uyduruyorsunuz be el insaf!

1 yıl önce bir ara burada doların kaç tl olması gerektiğini yazmıştık.
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : asklepion; 15-07-2020 saat: 19:27.

5. ytd.

6. Dolar tlde hareketlenme var. Umarız ki aşağıya sert çakılsın. Ülke ve enflasyon adına olumlu şeyler olsun.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 15 temmuz a demokrasi bayrami diyen ya milleti aptal yerine koyuyordur, ya da aptaldir. 15 temmuz monarsiye gecisimizin adimlarindan biri. feto nun cezalandirildigi falan da yok. Tum ust duzey kurmaylari ya yurtdisina kacirildi ya da affedildi.

8.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Komisyon dan ötürü

Yurt dışı işlem yapmıyordum ama

Bu dow jons bokunu çıkardı arkadeş

27.146 bip seviyesinden

Short
    Canlı canlı aktifken yazıldı işlem

Gerçekten çok kolay ve iyi getiri yaptı

Aktif : 26.745

Sayfa 614/999 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri