Sayfa 449/999 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: Viop - XXI

1. 131.300 maliyetli longumu 132.400 den kapattim. Cunku bir dip daha bekliyorum. 130.600 e tekrar alis giricem. Once yukari giderse de 136 bin den short yapicam
    Şeker Dünyam

2.  Alıntı Originally Posted by efeselcuk Yazıyı Oku
    işten çıkarma şu an olmadığı için dolayısıyla işe alınan + yazıyor.
    kısa çalışmada ücretsiz izinli kaç kişi bildirildi rakamı yok ortada
    işveren rahat şu an işten atıp tazminat ödeyeceğine ücretsiz izin giriyor. devlet işsizlik maaşı yerine 1030 tl ödeyip geçiyor işveren tazminat yükünü öteliyor veri tabiki iyi gelecekti.
    Bildiğim kadarıyla işsizlik fonunu tahvile çevirmişlerdi.. o para kasada değil yani..
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

3.  Alıntı Originally Posted by Kartalım10 Yazıyı Oku
    Vadelisinde büyük balık yakalamışlar çok fena öpüceklermiş diye dedikodular var.

Vadelisinde ben pek büyük balık göremedim doğrusu...

218.930 adet açık pozisyonun yaklaşık yarısı 12,25 maliyetle TEB YATIRIM' da...

Tahtayı takip ettiğim kadarıyla TEB açtığı bu pozisyonun her bir kontratını spotta hedge yaptı...

Anlayacağın TEB' in hem maliyeti iyi, hem de naked pozisyon olmadığı için pek ırgalamaz...

Diğer yüklü şortlar; 12.57 maliyetle GLOBAL, 12,55 maliyetle GCM, 13,16 maliyetle YAPI KREDİ...

Burdan bakınca büyük balıktan ziyade ben hamsi(ky) görüyorum...

Yine de izleyip görelim...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
    #viop30

132,400 ü neden kırıp gidemiyor ?
    Bear_Bull
    @BearBull26

her oyuncunun kendi tecrübelerinden edindiği bilgi ile mutlaka bir düşüncesi oluyor. bazılarıda laf ola torba dola diye sallıyor ama, olacak okadar.. laf"ı tükendiyse ne yapsınlar.. bide ben sallayım bakalım denk gelecekmi ben seans sonunda gelen tepki alımlarının dönüş sinyali olduğunu düşünmüyorum ve adına düzeltme dersiniz satış dersiniz ne dersiniz artık. hafta içinde yeni satışların geleceğini düşünüyorum

6.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    geçen vade ve bu vade ekranda gördüğüm 12. 75 zirve... ordan kaç kere bıraktı aşağı.. geçen vade dip 12.30 du ..... 12 30 ... 12 75 arası bir kaç kere git gel yaptı..sanırım giderse 12 75 tekrar görür ... üstünü bilmem..

Dostum ben geçen vade yükseliş konusunda acayip umutluydum...

Senin de belirttiğin gibi, 12,30 - 12,75 aralığında çok yüklü miktarda mal aldılar...

Burdan beklenen o malları okutmak için yukarı bir salto yapmalarıydı, ama yemedi sanırsam, bekledikleri hikaye bir türlü gelmedi...

Böyle olunca aldıkları malları aynı fiyattan tamamını geri çıktılar, 1 aylık hamallıkları da yanlarına kar kaldı...

12.25 üstüne atabilmesi için birilerinin yine mal alması lazım, çünkü o bölgedeki satıcılar acayip istekli, 12.25 üzerinde ayılar sürü halinde çalı arkalarından çıkıp, saldırıya geçiyor resmen, o bölgeyi geçebilmek için min 20-30 mn lot civarı alım yapmaları gerekiyor...

Ben böyle birşeyin olmasına ihtimal vermiyorum, ama müneccimlik yapmaya da gerek yok, dediğim şartlar olursa hayda hay geçer, bu sefer 12,75' te de durmaz...

THY tekniğe uyan bir kağıt değil malesef, günü gününü tutmuyor, o yüzden tahtada birşeyler yakaladın, yakaladın, yoksa her türlü terse yatırıyor adamı...

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    istihdamda bi bozukluk yok bugün ki rakamları görmediniz mi düşmüş işsizlik acaba otellerden kırathanelerden avm lerden restaurantlarda işten çıkartılanları nereye soktu tuik gerçekten merak ediyorum sanayiyi diğer sektörleri bıraktım bi kenara
    Şuan adın soyadından başka hiç bir şey gercek değil. Şuan corono bunlar için bulunmaz fırsat. Bütün illegal şeyler bunun altında kaldı.

8. Bugün 5 milyon hacim yaptım tombulda... alıcı götürmeye net niyetli onu söyleyeyim sürekli izledim tahtayı
     Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Ben de gönül rahatlığıyla long girerim...

Çünkü 12.25 üstü her türlü yükseliş trendindedir...

Sayfa 449/999 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •