Sayfa 454/999 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554954 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: Viop - XXI

1. şubat düşüşnden önceki pastayı buldum. Buna ne diyorsunuz herkes o tarihte credit bu kadar long iken asla düşmez görüşünde değilmiydi.

Endeks nereye gider bilmem ama eninde sonunda cehennemî gösterecekler ozaman belkide şuan almadığım hisse fiyatları dönüşte belki buraları dip yapar ben ve benim gibilerde hisseler ucuzladı diyip bugün almadığımız yerden ogün alırız belkide düşüş yeni yeni başladı ben sabırsızlanıyorumdur bilmiyorum bildiğim tek şey sanırım fazla geldi iyi tatiller

3.  Alıntı Originally Posted by kaankaan Yazıyı Oku
    Anlık ve bugünkü hareket ve takaslar dan gördüğüm Ayasofya hikaye sadece kar satışı silkeleme için kullanıldı ve iktidara iyi bir koz sürekli dillerinden dusuremiyecekleri bir reklam oldu gibime geldi sanki Ayasofya bizim ülkemizde değilmiş gibi yeni bir toprak ganimet kazanmışız gibi kullanırlar oysaki Ayasofya zaten bizim benim vatanımın bir parçası diğer ülkeler bunu sadece bizden diğer inançlara saygı örneği olur diye istediler bu bir zafer değil zaten kimse bize savaş ilan etmedi saygı örneği olur diye istediler biz bunu göstermedik
    Adamlar
    Avrupa birlikliler AB
    Senin onsekiz ada na ege de cokmusler (adalarin tapusu aydin vilayetinde) muallak bi durum yok ortada kardesim
    Pandemi vs bahanesiyle turistik Ustu ortulu anbargo dayamislar

Sen bunu yapinca
    Saygi gostermemismisin?

4. Emlak konut tam trend kanalı altında kapatmış. Yukarı mı gidecek aşağı mı sekecek pazartesi acaba.

5. ABD uçtu maşallah. Mala da girmedik bugun pazartesi ne kadar yukarıdan almak zorunda kalacağız acaba?

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Emlak konut tam trend kanalı altında kapatmış. Yukarı mı gidecek aşağı mı sekecek pazartesi acaba.

çok beğendim valla.
    hiç aklıma gelmemişti bu çzgi.
    bu arada günlük rsi trendten indirmiş.

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    ABD uçtu maşallah. Mala da girmedik bugun pazartesi ne kadar yukarıdan almak zorunda kalacağız acaba?
    dow
    24.700 e düşecek bence.
    hiç öyle bir kaygım yok.
    mal almak falan.
    piyasalar yeni dibe gidiyor bence

8. erken seçim geliyor son koz ayasofya idi onuda kullandılar yerse artık..

Sayfa 454/999 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •