Sayfa 515/999 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: Viop - XXI

1.  Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    kuzu topic açmış nerde
    https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45112

abd sakin bugündemi es geçecekler acaba?

ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Sasa 3 senedir sürekli yükseliyo , böyle bir hisse bulsan kralsın ömür boyu...
    O tahtada güzel yerlerden aldığında güzel paralar bırakıyor , 2-3 aracı kurumla karşılıklı oynanıyor bu patronda olabilir.
    Devre kestiği gün 10.84 aldım biraz da sabah ilave yaptım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    UN VAR,SU VAR,ŞEKER VAR ama USTA yok ..ondan helva yok.

APS REKOR,TAKASDA YABANCI SATIYOR,UYUMSUZLUK VAR,AŞIRI ALIM VAR.ama herif işaret fişeğini çakmadığından düşüş yok.

bu koşulların hepsi 30 gün öncede vardı ve biz 10.000 puan daha yükseldik.HERİFİN KEYFİ TEKNİĞİ YENDİ.

İSTERSE tüm bunlar varken bir o kadar daha götürse kim ne diyebilir ki?
    düş DOW düşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    TCMB'nin elindeki enstrümanlar ile USD/TRY kurunu istediği yerde bekletir, yükseltir, istersede düşürür. Sorulması gereken soru, bu hareketlerin bedelinin ne olduğu ve nereden çıkardığı.
    rezervlerin sürekli azalması.. enflasyon ve benzeri konuların şimdilik halı altına süpürülmesi.. getirilen ek vergilere rağmen ithalat yapmanın cazibesinin artma olasılığı..turizmden dolar gelmemesi..bir sürü konu var..

agustos 2018 korkutucu bir aydı..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Başka gelirim yok , evli olmadığım için masrafım yok zaten...
    Anladım. Allah kolaylık versin. Zor iş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    bu sefer günlükleri test ettim..

sadece LONG FLAT ve sadece SHORT-FLAT olarak. saatliklerde olduğu gibi long flatta kar oranı short flatin 2 katı..

gerçekten de borsaların fabrika ayarı LONGTUR.büyüme-enflasyon ve devletlerin long-yükselme için yaptığı destek.

2007 den beri vobdayım.. 2 kere VOB TAVAN OLDU(%15) AMA HİÇ TABAN GÖRMEDİM..DARBEDE bile tabandan uzaktı...
    beklediğim short bir gerçekleşsin,karı alalım: bundan sonra sadece LONG-FLAT OLACAĞIM.

devlet longcuyu destekler,büyüme ,enflasyon vs. her şey normalde longtan yana..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8. Dünyanın en zenginleri arasında yer alan 83 kişi, ortak bir mektup yazarak hükümetlerden zenginlere yönelik vergilerin artırılmasını istedi

Sistemin ne kadar iğrenç olduğunun ve halkın seçtiği siyasetçilerin ne mal olduğunun belgesidir bu.

Sayfa 515/999 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •