Sayfa 194/999 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: Viop - XXI

1. Uykum gelmez ise akşam BBHT yi izleyeyim.

Normalde "sağlıklı bir yükseliş için bir miktar gevşeme lazım" demeleri lazım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Bamya bamya...

Keşke mantar olsa...
    1 haftadır sabah öğlen akşam bamya yiyoruz zaten.

3.  Alıntı Originally Posted by Kartalım10 Yazıyı Oku
    Evet ülkerciler petkimciler bu akşam kurun rakı sofranızı keyfinize bakın yarında devam arkadan güçlü bir rüzgarla gelen tcellde sizlere katılacak orda yerimizi aldık herkese iyi akşamlar esen kalın.
    Telekomu öldürdün mü.

4.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Seni gidi senii
    üç gamyon gram altınım var başkada bişii yok
    Doğru yatırımı 2 sene önce anladım.
    Borsa trade aracı altın ise yatırım aracı olduğunu ileriki yıllarda bistin gram altın bazlı grafikisine bakınca, bu yeni gelen ky arkadaşlar da anlıycak DİE düşünüyorum.

16.96 Since 27 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    üç gamyon gram altınım var başkada bişii yok
    Doğru yatırımı 2 sene önce anladım.
    Borsa trade aracı altın ise yatırım aracı olduğunu ileriki yıllarda bistin gram altın bazlı grafikisine bakınca, bu yeni gelen ky arkadaşlar da anlıycak DİE düşünüyorum.
    Bi gamyonetle ziyaretine geleyim bari.
    Çorumda, postancı tren iztasyonunun ordasın demi?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. iyi akşamlar .. bugün ilk kez bir şey dikkatimi çekti... bende akyatırımın verdiği tradeall ve matriks var... tradeallın kullanımı güzel diyerek kullanıyordum... bir zamandır akyatırımın hem mobil uygulaması akyatırımcıda hemde tradeallında sıkıntı yaşıyorum...
    tradeallda yaşanan sıkıntı ... volalitenin olduğu günler işlemlerin geç görünmesi ..

bugün hem tradeallı hemde matriksi açtım .. tradeall 10 saniye kadar işlemleri geç gösteriyor... teknik ekibi aradım ama aklımda
    bu işi akyatırım bilinçlimi yapıyor acaba diyede düşünmeden edemedim..sonuçta bir değil iki değil sürekli sorun yaşanır mı ?

akyatırımı kullanan arkadaşlar güncel saatle tradeallın işlem gösterdiği saate dikkat ediniz..anlık emir verirken hızlı piyasada yükselişte alamıyorsun ... düşüşte satamıyorsun çünkü....

teknik ekibi kameralı aradım dedim bak bist saati ... matriks saati aynı anda çalışıyor... sizinki 10 sn. kadar geç dedim.... sıkıntı sürerse cimer ve spk ya şikayet etmeyi düşünüyorum... haksızlığın daniskası çünkü....

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    ben 2008 krizinde bile borsadan nefret etmemiştim ama bu 82> 120 bin çıkışında borsadan nefret ettim.

yok açığa satış yasak, tavan taban yüzde 10 yok yüzde 5 yok açığa satış geri geldi yok sana ceza 3 ay yasak.

bildiğiniz kendi çiftliklerine çevirdiler.
    Yıllar sonra bugünkü pisliklerden dolayı onlarca insan şafak operasyonu manşetiyle polis otolarina bindirilecek ve hatta bu kokusmuslugun filmi çekilecek.

Yarım milyon insanı borsaya cektiler şimdi donuna kadar alacaklar hep beraber göreceğiz...

Muhtemelen Cumhuriyet tarihinin en büyük vurgunu yapılıyor gözümüzün önünde...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

8. aylık kapanış bazlı zirve seviyelerde...119500 direnç.

30.000 puanlık bir çanağın tamamlanması da söz konusu...bu seviye üstünde aylık bir kapanış gelirse ,

orta uzun vadede 119500+30000=149500 puan endeks için teknik hedeftir.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...3a69e0b83b.png

Sayfa 194/999 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •