Sayfa 3/24 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 192 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Yeni yuvamız burası, hoşgeldiniz.

1. Yuva çok sıcak bir kavram. Hissettirdiğiniz duygular için müteşekkirim. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum... Bu benim ikinci hesap taşıyışım. Daha önceki ne zamandı tam bilemiyorum ama 14 yıl dediğine göre demek ki o kadar olmuş. Ama hafızam beni yanıltmıyorsa benim ilk kaydım sanki geçen yüzyıldaydı...) Hisse.net'in ilk kuruluş tarihi neydi acaba? Baktım bulamadım..

Hayırlısı olsun...

3. Hayırlı olsun

4. Hayırlı olsun.. Mobiller için yeni bir uygulama olacak mı yoksa güncelleme ile eskisinden devam mı edilecek..

5. Hayırlı olsun

6. Hayırlı olsun.

7. Hayırlı uğurlu olsun

8.  Alıntı Originally Posted by Walter White Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun.. Mobiller için yeni bir uygulama olacak mı yoksa güncelleme ile eskisinden devam mı edilecek..
    Pazartesiden sonra eskiler burası ile senkron olacak.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Sayfa 3/24 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •